تاریخ انتشارجمعه ۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
کد مطلب : ۴۶۹۲۷۶
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مازندران گفت: ساعت شروع به کار دستگاه‌های اجرایی استان از منظر ارائه خدمات، کمافی السابق ساعت هفت صبح اعلام می‌شود. ‎
۰
plusresetminus
ساعت کار ادارات مازندران در ایام ماه مبارک رمضان ۷ الی ۱۴.۳۰
به گزارش بلاغ، امید محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران؛ در خصوص تصویب نامه هیات وزیران مبنی بر اعلام ساعت آغاز به کار ادارات، خبر داد: به استناد تصویب نامه هیات وزیران و همچنین نظر به اهمیت توجه به عدم اخلال در روند خدمت رسانی به مردم شریف استان، ساعت شروع به کار دستگاههای اجرایی استانی از منظر ارائه خدمات به مردم شریف مازندران کمافی السابق ساعت ۷ صبح اعلام می شود.

محبی با بیان اینکه ارباب رجوع در ماه مبارک رمضان باید در هر ساعت اداری خدمت مورد نظر را در کمترین زمان ممکن دریافت کند، گفت: ساعت رسمی آغاز و خاتمه به کار ادارات استان ساعت ۷ صبح لغایت ۱۴:۳۰ تعیین می شود؛ اما کارکنان دستگاههای اجرایی به استثنای واحدهای عملیاتی و خدمت رسانی و مراکز بهداشتی؛ آموزشی و. .. منوط به اینکه ماهیت مشاغل آن ها خدشه ای بر روند خدمت رسانی ایجاد نکند، می توانند از ۲ ساعت کاری شناور ۷ الی ۹ صبح استفاده نمایند، مشروط بر آن که کسری تاخیر در ورود در انتهای همان روز جبران شود.

وی تاکید کرد: ساعات شناور عملا نباید هیچ گونه خدشه ای به روند خدمت رسانی وارد کند و احدی به بهانه عدم حضور کارمندی در ساعات شناور معطل بماند از این رو باید استفاده کارکنان از ساعات شناور با هماهنگی قبلی و نظر مقام عالی دستگاه اجرایی منظور شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، تصریح کرد: تنظیم ساعت کاری به مدت ۴۴ ساعت در هفته برای هر کارمند محل قانونی است و در این طرح نباید مورد غفلت دستگاههای اجرایی در استان قرار گیرد.

محبی شروع به کار ادارات در روزهای بعد از لیالی پر فضیلت قدر را به منظور بهره مندی از فضائل این شب ها و همچنین در اجرای تصویب نامه هیات وزیران ۹ صبح اعلام نمود.

وی با اشاره به تصویب نامه هیات وزیران در خصوص ساعت شروع به کار ادارات در ایام سال، گفت: با توجه به اینکه ساعت شروع به کار ادارات در استانها ۷ صبح و مدارس استان در مقطع ابتدایی ۸ صبح اعلام شده است، ضمن تاکید بر مدیران مدارس برای الزام نسبت به پذیرش دانش آموزان از ساعت۷:۳۰ و استفاده از این فرصت برای اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی؛ تاکید می شود با استفاده از مصوبه هیات وزیران به منظور حمایت از خانواده و کاهش دغدغه های والدین؛ دستگاههای اجرایی استان نسبت به شناور شدن ساعت کاری یکی از والدینی که هر دو شاغل هستند و همچنین زنان سرپرست خانوار که دارای فرزندان زیر شش سال و یا مقاطع ابتدایی هستند، اقدام به موافقت کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
«تحول» پیشران‌ قطار پیشرفت
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
تجاری‌سازی لازمه رشد تولید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰