تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۴۶۹۲۴۴
فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد شهدا افزود: باید حماسه‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان و شیرمردان استان‌های شمالی نقش آفرین در هفت تپه از زیان راویان و رزمندگان دفاع مقدس به نسل جدید منتقل شود.
۰
plusresetminus
حماسه رزمندگان نقش‌آفرین در هفت‌تپه به نسل جدید منتقل شود
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی با حضور در  یادمان شهدای هفت تپه در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه هفت تپه قدمگاه شهدا و رزمندگان استان‌های شمالی و مقر لشکر همیشه پیروز ۲۵ کربلا است، گفت: از این مکان برنامه سال تحویل ۱۴۰۲ به صورت مستقیم به استان مازندرن دیار علویان ارسال شد.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد شهدا افزود: باید حماسه‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان و شیرمردان استانهای شمالی نقش آفرین در هفت تپه از زیان راویان و رزمندگان دفاع مقدس به نسل جدید منتقل شود.

وی با بیان اینکه به برکت وجود شهدای عزیز از جمله شهیدان بلباسی، بریری، رجایی فر، حبیب الله پور و کابلی اولین گام برای احیای این منطقه برداشته شد ، ادامه داد: و به برکت آن رزمندگان و پیشکسوتان تداوم یافت.

مسلمی  با بیان اینکه هفت تپه یکی از مکان‌های بسیار ارزشمند برای بیان رشادت‌های رزمندگان استان‌های شمالی است،خاطر نشان کرد: سال آینده در نظر است با همکاری سپاه نینوای گلستان حسینیه درخور شأن زائرین ساخته شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حقوق  همسایه از نگاه پیامبـر اعظـم(ص)
يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۲
آثار و برکات فرزندآوری‌
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳