تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۷
کد مطلب : ۴۶۹۲۱۵
مدیر سامانه هوشمند سوخت درباره چگونگی سوختگیری خودرو‌های بدون کارت سوخت توضیحاتی ارائه داد.
۰
plusresetminus
سوختگیری خودرو‌های فاقد کارت سوخت در ایام نوروز چگونه است؟
به گزارش بلاغ، صادقی مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تمامی جایگاه‌های سوخت آماده سوخت‌رسانی در ایام نوروز هستند و مشکلی در تامین و توزیع سوخت نداریم.

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تمامی موضوعاتی که می‌تواند ارائه سوخت به مردم را با مشکل مواجه کند مورد بررسی قرار گرفته و با همکاری مالکان و پرسنل جایگاه‌ها در سراسر کشور و مسئولان کشوری و استانی سعی خواهیم نمود تا توزیع بی وقفه، خصوصا در بخش بنزین به مردم انجام شود.

وی گفت: همچنین از مردم برای مصرف بهینه سوخت با اقداماتی نظیر تنظیم موتور، حرکت با سرعت استاندارد و استفاده از مسیر‌های کوتاه‌تر مسافرت، دعوت و  به مردم اطمینان می‌دهیم که تمام تلاش خود را برای توزیع بی وقفه انجام دهیم.

صادقی گفت: خواهشی که از مردم داریم این است که با توجه به شلوغی جایگاه‌های سوخت در این ایام، نهایت همکاری را با پرسنل جایگاه‌ها داشته باشند و به تابلو‌های ایمنی و اخبار نصب شده در جایگاه‌ها توجه کنند. مردم از سراسر ایران می‌توانند نظرات، انتقادات، مشکلات و تشویقات خود را از طریق شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ با ما در میان بگذارند و مطمئن باشند که تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود.

وی گفت: از هموطنان درخواست داریم در هنگام سوختگیری در جایگاه‌های عرضه سوخت، از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

مدیر سامانه هوشمند سوخت در پایان گفت: در ایام نوروز کارت جایگاه‌های سوخت در اختیار مشتریان است و می‌توانند از طریق آن سوختگیری انجام دهند.

انتهای پیام/

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مشی سیاسی سردار سلیمانی
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰