تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
کد مطلب : ۴۶۹۲۱۳
استاندار مازندران با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر مهار تورم و رشد تولید، گفت:‌ با استفاده از ظرفیت‌های موجود در هر منطقه می‌توان این شعار را عملیاتی کرد.
۰
plusresetminus
مهار تورم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های هر منطقه تحقق می‌یابد
به گزارش بلاغ، سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان ساری در بخش دودانگه ضمن اشاره به سفر خود و مدیران کل دستگاه های اجرایی به این بخش، اظهار کرد: اجرا و تکمیل طرح های هادی مهم‌ترین فراوانی غالب مطالبات مردم این بخش بوده است.

وی با بیان این که بسیاری از این مطالبات در زمینه اجرای طرح های هادی در روستاهای بخش است و همچنین پس از آن تقاضا برای اجرای فازهای دوم و سوم طرح هادی در روستاهایی است که فاز اول این طرح را اجرا کردند، افزود: مطالبه مردم دودانگه ساری برای اتمام طرح های هادی رسیدگی می شود

این مسئول تصریح کرد: تاکنون 62 مصوبه سفر برای این بخش در نظر گرفته شده است که پس از بررسی بیشتر این تعداد تا حدودی افزایش خواهد یافت که امیدواریم نتایج این مصوبات بارقه های امیدی برای مردم باشد.

حسینی پور با اشاره به شعار سال رهبری مبنی بر مهار تورم، گفت:‌ با استفاده از ظرفیت های موجود در هر منطقه می توان این شعار را عملیاتی کرد که به طور مثال در بخش دو دانگه از ظرفیت های کشاورزی که دارد بهره برداری لازم صورت گیرد.

استاندار مازندران گفت:‌ همچنین تثبیت مناطق رانشی و رفع مشکل تامین آب شرب روستاییان دیگر خواسته و مطالبه مردم بخش دو دانگه ساری از مسوولان است.

وی با اشاره به اقتدار مقام معظم رهبری در راهبری نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف، اعلام کرد: اقتدار معظم له تا بدان حد است که دشمنان اعلام می کنند که مقام معظم رهبری رهبری بی نظیر است و در جولان دشمنی ها با تمام درایت کشتی انقلاب را عبور دادند و اکنون کشورمان جزو پنج قدرت برتر دنیاست و البته مسیر ادامه دارد و بنا داریم قدرت اول جهان شویم.

حسینی پور اظهار داشت:‌ اکنون نظام جمهوری اسلامی در مسیری قرار دارد که مسیر ظهور و انتظار امام زمان (عج) ‌ است و انتظار یعنی تلاش کردن و مدیران پرتلاش در حال فعالیت هستند.

وی تاکید کرد: ‌در دولت سیزدهم اقدامات و کارها برنامه دستورالعملی نیست بلکه رییس جمهور خود در مناطق و استان ها حضور دارند تا به صورت مستقیم با مشکلات مناطق آشنا شوند و بررسی کنند.

رئیس شورای اداری استان مازندران یادآور شد: افتخار ما ایرانیان شهدا هستند و فرزندان شهدایی داریم که اکنون در کسوت مسوول، خدمت گزاری بی منت را انجام می دهند و همانطور که شهدا در وصیت نامه های خود آورده بودند که مبادا از مردم فاصله بگیرید و به مردم خدمت کنید اکنون این بستر خدمت آماده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مشی سیاسی سردار سلیمانی
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰