تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
کد مطلب : ۴۶۹۱۸۶
فرمانده سپاه کربلا از اعزام ۱۶ هزار ۷۸۰ مازندرانی از زمان آغاز راهیان تا به امروز ۲۸ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
۰
plusresetminus
اعزام ۱۶ هزار و ۷۸۰ مازندرانی به سرزمین نور
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی با حضور در یادمان شهدای شلمچه در گفتگو با خبرنگار ما از اعزام ۱۶ هزار ۷۸۰ مازندرانی از زمان آغاز راهیان تا به امروز ۲۸ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: امسال هم افزایی خوبی بین مجموعه بسیج استان و نهادها برای اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و بسیج محلات صورت گرفته است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه  در راهیان نور می‌توان حکمرانی اسلامی را مشاهده کرد، افزود: مردم با عشق در این منطقه حضور پیدا می‌کنند تا به شادی و آرامش دست یابند.

مسلمی با اشاره به اینکه برای درک فضای معنوی راهیان نور باید در این اردوها و سفر شرکت کرد،ادامه داد:فضای معنوی شهدایی در اردوهای راهیان نور حاکم است.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه  با اشاره به اینکه سفرهای راهیان نور بسیار جذاب و پرخاطره است،خاطرنشان کرد: رسم زندگی شهدایی در اردوهای راهیان نور به نسل‌های مختلف منتقل می‌شود و برای انتقال تربیت دینی به فرزندان باید به اردوهای راهیان نور سفر کرد.

مسلمی با تاکید بر اینکه بسیاری از زائران برای تجدید میثاق با شهیدان به راهیان نور اعزام شدند، گفت:  اقتدار، عزت و شکوه امروز به برکت شهیدان والامقام است .

فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه  شهیدان با خودسازی ، مزد شهادت دریافت کرده اند، تاکید کرد:باید رسم شهدا را در زندگی خود پیاده کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
طوفان‌الاقصی با دستاوردهای بی‌نظیر
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰