تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
کد مطلب : ۴۶۹۱۷۷
فرمانده پلیس راه کندوان گفت : به علت بار ترافیکی سنگین در آزاده راه استان تهران و محدوده البرز تردد خودروها در این محور از مرزن آباد به کرج ممنوع شد.
۰
plusresetminus
محور کندوان یک‌طرفه شد/ترافیک فوق‌سنگین در محورها
به گزارش بلاغ، محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به علت استقبال چشمگیر مسافران نوروزی و ترافیک پرحجم درآزاد راه تهران و محدوده های استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی برابر هماهنگی های به عمل آمده با پلیس فراجا و مرکز کنترل مدیریت راه های کشور حوالی ساعت ۸.۳۰ امروز محور کرج - چالوس محدوده کندوان از شمال به جنوب بسته شد.

فرمانده پلیس راه کندوان بیان کرد: برابر اعمال محدودیت های ترافیکی پلیس راه قرار بود این محور حوالی ساعت ۱۲ امروز تردد خودروها از شمال به جنوب مسیر مرزن آباد به کرج ممنوع شود اما با توجه به حرکت کند خودروها و ترافیک پرحجم زودتر از موعد مقرر این محور یک طرفه شد.

وی اظهار کرد : هم اینک در نقاطی از محدوده کندوان این مسیر ارتباطی از جمله خروجی قطعه ۲ آزاد راه. پل زنگوله، سیاه بیشه، کف هزار چم و شهر مرزن آباد شاهد ترافیک زنجیره ای هستیم و امیدوارم با ممنوعیت تردد از مرزن آباد به سمت کرج این بار ترافیکی تخلیه و تردد خودروها به حالت عادی و روان برگردد.

فرمانده پلیس راه کندوان بیان کرد: اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان تا تخلیه بار ترافیک ادامه خواهد داشت.

احمدی گفت: بحث اعمال محدودیت در محور کندوان از روز گذشته در دستور کار پلیس قرار گرفت، به‌طوری‌که از شب گذشته این محور قفل بوده ولی اکنون تردد به کندی درحال انجام است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بارش شایعات در مازندران
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰
مثبت‌اندیشی و فواید آن
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹