نماینده ولی فقیه مازندران:

کار بدون پیوست فرهنگی به حاشیه می‌رود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۴۶۹۰۶۸
نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار نگاه فرهنگی حرفه‌ای شد و گفت: کار بدون پیوست فرهنگی حاشیه است، امیداریم شاهد تربیت مدیران فرهنگی باشیم.
۰
plusresetminus
کار بدون پیوست فرهنگی به حاشیه می‌رود
به گزارش بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با حجت الاسلام علی جعفری معاون امور فرهنگی کمیته امداد کشور، اظهار کرد: اغتشاشات در درون خودش برکات فراوانی داشته و دارد، اگر این برکات را بشناسیم و از آن استفاده کنیم.

وی افزود: اگر توانمندی لازم را برای کالبدشکافی اغتشاشات گذاشته  باشیم، ضعف‌ها و نارسایی‌های خودمان، خطا و فراموشی‌ها را ببینیم و جبران کنیم خوب است.

آیت الله محمدی لائینی خاطر نشان کرد: متاسفانه دشمن وارد خانه، ذهن و فکر حتی مجموعه ارزشی جامعه ما شده است، البته سلامت مجموعه محروم جامعه هدف کمیته امداد بیشتر از اقشار دیگر و گرایشات به انبیا در طول تاریخ از طرف این قشر بوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: تقویت معنویت با ابزاری همچون اعزام به سفر، برگزاری مراسم و غیره بسیار کار درستی است، حضور مربیان و مشاوران دینی دوره دیده نیز در بین این جامعه موثر است.

امام جمعه ساری با تاکید بر اهمیت مسئله جهاد تبیین عنوان کرد: قوت‌های مملکت را باید بگوئیم، دشمن با سیاه نمایی سعی بر ضعیف نشان دادن قدرت‌های کشورمان دارد، انسان هم تابع قدرت است.

وی با بیان اینکه ایران قوی را نشان دادن بهترین دلگرمی برای عدم جذب به سمت دشمن است، تصریح کرد: دشمنان در مرزهای دریایی حتی حاضر نیستند با نیروهای سپاه درگیر شوند، اما دشمنان ایران را سیاه و ضعیف در حال سقوط نشان می‌دهند در حالی که اینطور نیست.

آیت الله محمدی لائینی اعلام کرد: باید با معلمان نیز نشست‌های فرهنگی برگزار شود و جهاد تبیین صورت بگیرد.

نماینده ولی فقیه در پایان خواستار نگاه فرهنگی حرفه‌ای شد و اذعان داشت: کار بدون پیوست فرهنگی حاشیه است، اصل مسائل سازمانی هم فرهنگ است، امیداریم شاهد تربیت مدیران فرهنگی باشیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فقـر و غنــا در اسلام
چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
خشم؛ پسندیده یا ناپسند؟
دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۷
پرستاران سر دو راهی خانه‌نشینی و تغییر شغل
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۳
آنچه خوبان همه دارند تو یک‌جا داری
يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
وعده صادق، ضربه پشیمان‌کننده و پیشگیرانه
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴