تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
کد مطلب : ۴۶۸۹۸۸
استاندار مازندران گفت: نتایج اقدامات مدیران در کف جامعه خودش را نشان دهد و گزارشات را نه از جلسات بلکه از مردم و خیابان جمع‌بندی می‌کنیم.
۰
plusresetminus
سنجش نتایج عملکرد مدیران در بین مردم است نه در جلسات/با کسی محافظه‌کارانه برخورد نمی‌کنیم
به گزارش بلاغ؛ سیدمحمود حسینی پور در جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان که در جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد، با اشاره به اینکه واردات دام زنده از کشورهای همسایه پیگیری شود، اظهار داشت: مسوولان استانی باید مدیریت کنند از طریق تهاتر کالا با سایر استان‌ها، نیازمندی های استان را تامین کنیم.

وی ادامه داد: می‌توانیم از طریق ارسال مرکبات و گوشت مرغ به سایر استان‌های کشور، گوشت قرمز و سایر کالاهای مورد نیاز را وارد استان کنیم.

حسینی‌پور گفت: همانطور که مازندران بازار مرغ کشور را تامین و تنظیم می‌کند، کشور هم باید نیازمندی‌های این استان را تامین و بازار مازندران را تنظیم کند.

وی به دیپلماسی غذایی اشاره کرد و گفت: با کشورهای همسایه وارد مذاکره شویم و با دیپلماسی فعال، امنیت غذایی استان و کشور را تامین کنیم.

استاندار مازندران خواستار پرداختن جهاد کشاورزی مازندران به مقوله دیپلماسی غذایی با کشورهای همسایه شد و افزود: از ظرفیت‌ها، امتیازات و امکانات موجود در تامین نیازمندی‌های استان استفاده کنیم و اجازه ندهیم به بازار شوک وارد شود و نباید چشم انتظار تخصیص سهمیه از تهران برای این استان بمانیم.

وی شرایط امسال را به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان و سال نو ویژه خواند و اظهار کرد: تمهیدات لازم برای خدمت‌رسانی به مردم و مسافرین ایجاد شود و همه امکانات و اقلام برای مردم استان و مسافرین فراهم شود.

حسینی‌پور گفت: با توجه به اینکه میزبان میلیون‌ها مسافر در استان هستیم باید از خدمات ملی هم بهره‌مند شویم و به ویژه در تامین گوشت قرمز استان آرامش را در بازار حاکم کنیم و نیازها تامین شود.

استاندار مازندران گفت: مرغ و گوشت منجمد در مناطق محروم و دورافتاده استان توزیع شود و با کمک بسیج، گروه‌های جهادی و بخشداران، توزیع اقلام اساسی در این مناطق انجام شود.

وی اظهار کرد: از جهاد کشاورزی انتظار کار جهادی داریم و این خدمات باید در مناطق محروم استان ملموس و مشهود باشد.

استاندار مازندران خواستار راه‌اندازی نهضت خدمت‌رسانی در ماه مبارک رمضان شد و گفت: آثار و تبعات خدمت‌رسانی به روستاییان و محرومان اطلاع‌رسانی شود و از برکات و نعمات آن بهره‌مند شویم.

وی با هشدار به کسانی که قصد برهم زدن آرامش بازار را دارند، تاکید کرد: با هرگونه فساد و تخلف و خیانت به مردم برخورد قاطع داریم و نگاه محتاطانه و محافظه‌کارانه به کسی نداریم و نمی‌گذاریم انحرافی در مسیر خدمت‌رسانی به مردم بوجود آید.

حسینی‌پور ادامه داد: تحقیقات کشاورزی مازندران باید وسط میدان باشد و برنج‌های بی کیفیت را از چرخه تولید خارج کند و ارقامی را معرفی کند که هم کیفی باشد و هم صادرات محور و تجاری باشد.

وی افزود: سال آینده نباید شاهد تکرار وضعیت برنج در سال‌جاری باشیم و برنامه مرکز تحقیقات در این زمینه ارائه شود.

استاندار مازندران همچنین خواستار عرضه مستقیم برنج به مسافران استان شد و گفت: برنامه و طرحی ارائه کنیم که مسافران برنج مصرفی خودشان را مستقیما از مازندران تهیه کنند.

وی در پایان تصریح کرد: همه مدیران در هر جایگاه و رده‌ای باید پذیرش مسوولیت خود را داشته باشند و پاسخگو باشند و نتایج اقدامات مدیران در کف جامعه خودش را نشان دهد و گزارشات را نه از جلسات بلکه از مردم و خیابان جمع‌بندی می‌کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
با سلام ادارات و نهاد های دولتی کلا خوابیدن متاسفانه مدیرانش غالبا بی حال و بی تکاپو کارکنانشان هم مدعی و همیشه ارباب رعیتی با ملت برخورد می‌کنند!!! از زیر کار در رو!! تامین اجتماعی تعزیرات حکومتی اداره ثبت‌ اسناد وشرکتهای و... بیمارستان های دولتی بیداد میکنه ظلم خدمت رسانی ناقص به مردم!!!!! باید اقدام انقلابی صورت بگیره همه پایش بشن!! به فرموده امام رو ح الله انقلاب کردیم ولی انقلابی عمل نکردیم!!!
پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰