معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خبر داد:

تغییر مدیریتی در ۳۵ دستگاه فرهنگی مازندران/۴۸ بخشدار جدید منصوب شدند

تاریخ انتشارشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
کد مطلب : ۴۶۸۹۶۸
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: از مجموعه ۵۸ بخشداری ۴۸ بخشدار تغییر کردند و ۷ بخشدار تثبیت شدند.
۰
plusresetminus
تغییر مدیریتی در ۳۵ دستگاه فرهنگی مازندران/۴۸ بخشدار جدید منصوب شدند
به گزارش بلاغ، روح الله سلگی در همایش مشترک ائمه جمعه و فرمانداران استان با عنوان اینکه کار آمدی و افزایش بهره‌وری و رضایتمندی مردم از جمله اهداف اساسی دولت سیزدهم است و این دولت باید متفاوت از گذشته باشد، خاطرنشان کرد: استاندار مازندران بدنبال تغییر در شرایط موجود است و ایجاد وفاق و همدلی بین جریانات سیاسی در استان با محوریت استاندار در یکسال و نیم گذشته عملی شده است.

وی ادامه داد: از مجموعه 58 بخشدار 48 بخشدار تغییر کردند و 7 بخشدار تثبیت شدند و از حدود 40 دستگاه فرهنگی در 35 دستگاه، تغییر مدیریتی صورت گرفته است.

سلگی گفت: ایجاد قرارگاه جهاد تبیین اقدام مهمی در استان مازندران جهت حل مشکلات بصیرتی است که گام های لازم در این راستا برداشته شده است.

این مسئول اضافه کرد: در اغتشاشات اخیر تلاش شد ماهیت فرهنگی را تبدیل به ماهیت امنیتی کنند و دین ستیزی را با استفاده از ابزار رسانه ای در دستور کار قرار دادند که با بصیرت ملت و مجاهدت همگانی خنثی شد.

سلگی، معاون استاندار یادآور شد: قرارگاه مبارزه با قاچاق چوب با دستور استاندار مازندران ایجاد شد که دستگاه قضایی در این راستا پذیرفت قاچاق چوب جزو جرایم قضایی قرار بگیرد تا در این راستا به این جرائم رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: 20 میلیارد تومان در سال گذشته بابت حقوق ناجیان غریق پرداخت شده است که در همه سالهای اخیر بی سابقه بوده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام ایا تغییر مدیریتی در سطح شهرستانهای مازندران در جهت اجرایی سیا ستهای دولت در زمینه رفاه و معیشت کاهش تورم و۰۰۰ بهبودی حاصل شد?
feedback
Iran, Islamic Republic of
محیط زیست استان ؟؟
feedback
Iran, Islamic Republic of
ح ک
باسلام آقای سلگی گفتند که از 40 مدیر فرهنگی 35 مدیر تغییر کردند در حالیکه اصلا انجام نشد چون فقط مدیران از یک شهرستان به شهرستان دیگری منتقل شدند مثلا رییس اداره چالوس بود رفته محمودآباد شده و همینطور در شهرستانهای دیگر و عملا مدیران دولت قبل به ویژه در دستگاههای فرهنگی هیچکدوم از چرخه خارج نشدند و الان 7 ساله سرجاشون هستند برید تو دستگاههای فرهنگی تحقیق کنید
feedback
Iran, Islamic Republic of
آفتابه لگن هفت دست شام وناهار خبری نیه!!!
مهار تورم، کارویژه سال ۱۴۰۲ مسئولان
پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
چرا همه سجده کردند الا ابلیس؟
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰