تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
کد مطلب : ۴۶۸۵۱۹
۰
plusresetminus
برای تعمیر لباسشویی آبسال و پاکشوما و اسنوا چه شرکتی بهتر است؟
به گزارش بلاغ، با به کار بردن تمامی افراد از ماشین های لباسشویی، امروزه درخواست برای تعمیر لباسشویی نیز افزایش زیادی داشته است، خرابی و اختلال در عملکرد و یا کار نکردن ماشین لباسشویی می‌تواند بسیار زحمت آفرین باشد و افراد را مجبور به با دست شستن لباس ها نماید.
در صورتی که ماشین لباسشویی شما روشن نشود، درب آن باز یا بسته نشود یا اینکه شستشوی لباس‌ها با صدا یا لرزش شدیدی مواجه باشد، پیدا کردن شرکتی معتبر که تعمیرات لباسشویی را به نحو درست انجام بدهد و در طی تعویض قطعات، از قطعات اورجینال استفاده کند، می تواند برای شما تبدیل به یک دغدغه شود.
در این مقاله قصد داریم اختصاصاً به کاربران ماشین لباسشویی های آبسال، پاکشوما و اسنوا بپردازیم و درباره بهترین شرکت تعمیرگاهی این لوازم خانگی و ویژگی های این شرکت مطالبی کاربردی را بیان کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل توسط متخصصین

مجموعه دکتر آچار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران و کرج می باشد و آمادگی دارد تا در صورت درخواست شما برای نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، تکنسینی مجرب را به منزل شما اعزام نماید.

تکنسین های این مرکز همگی ماهر و باسابقه اند و بعد از اعزام به محل، لباسشویی را به طور کامل بررسی و عیب یابی می کنند، سپس هزینه را برآورد کرده و به شما اعلام می کنند، در مرحله بعدی نیز در صورت نیاز، قطعات لازم اورجینال را تهیه کرده و تعویض می کنند، سپس دستگاه تعمیر شده را تست کرده و به شما تحویل خواهند داد.
لازم به ذکر است تمامی تعمیرات لباسشویی در محل انجام می شوند مگر تعمیر برد الکترونیکی و دیگ که باید در کارگاه انجام شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با ضمانت

ضمناً تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران دکتر آچار به همراه ضمانت نامه ارائه می شوند و تا مدت یک سال هر گونه مشکلی که ناشی از انجام تعمیرات باشد را پشتیبانی کرده و تعمیرات لازم را به انجام می رسانند.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما توسط کادری حرفه ای

پاکشوما نیز برندی است که با حدود 50 سال سابقه، در تلاش بوده تا با تولید لوازم خانگی باکیفیت، نیاز به لوازم خارجی را بکاهد و در ضمن با ایجاد اشتغال، رضایتمندی مشتریان خود را فراهم آورد، ممکن است شما هم از ماشین لباسشویی پاکشوما و یا دیگر محصولات این شرکت استفاده کنید، محصولات این برند هم همانند دیگر لوازم خانگی در عین با کیفیت بودن، ممکن است دچار خرابی هایی شود.
ممکن است تصور شود عیوب تمام ماشین لباسشویی ها با برندهای متفاوت به یک شکل برطرف می شوند اما این تفکر آنچنان هم صحیح نیست.

با تماستان با مرکز دکتر آچار که به عنوان تعمیرگاه مجاز پاکشوما در تهران و کرج به فعالیت می پردازد، شما مشکل لوازم خانگی و برند و مدل آن را بیان می کنید و کارشناسان ما تکنسین های مجرب و متخصص در همان حوزه را به منزل شما اعزام می کنند، برخی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی پاکشوما که تکنسین های مجرب دکتر آچار آن ها را تعمیر می کنند، عبارت اند از:
 • تعمیر روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما
  تعمیر نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما
  تعمیر بسته نشدن درب ماشین لباسشویی پاکشوما
  تعمیر نشتی آب لباسشویی پاکشوما
  تعمیر تخلیه نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما
  تعمیر صدا، لرزش یا جابجایی شدید ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیر لباسشویی پاکشوما با قطعات اصل

طبیعی است که وسایل برقی خصوصا ماشین لباسشویی که با آب کار می کند طی مرور زمان دچار خرابی و بشوند، نکته مهم در زمان تعمیر این لوازم این است که ضروری است از قطعات اورجینال و اصل استفاده شود چرا که قطعات غیر اصل و fake منجر به از دست رفتن کیفیت کارکرد لباسشویی و بعضا آسیب دیدن سایر قطعات می شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل توسط تکنسین های متخصص

رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا امری است تخصصی و نیازمند رعایت نکات ایمنی می باشد، در مراحل ابتدایی در صورت بروز هر گونه مشکلی، کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی و بدون هزینه ای شما را راهنمایی خواهند کرد اما درصورتی که این مشکل با اقدامات اولیه شما رفع نشدنی نبود، تکنسین متخصص و آموزش دیده در انجام تعمیرات لباسشویی اسنوا به منزل شما اعزام خواهد شد.
لازم به ذکر است برخی از عیوب ماشین لباسشویی هستند که با بررسی ارورها قابل تشخیص می باشند اما درک بقیه مسائل و مشکلات این دستگاه نیازمند درک، تخصص و تجربه تعمیرکار می باشد.
تکنسین مجرب در صورتی که ارورها به مسئله واضحی اشاره نداشته باشند خود با تکیه بر تجربه و مهارتش تشخیص می دهد که صدای زیاد لباسشویی مربوط به خرابی قطعات داخل پمپ، موتور و یا دیگ آبکش می باشد و...

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل

برای مثال اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما در حین کارکرد ناگهان خاموش شود معمولاً صفحه نمایش آن، نشان دهنده مورد خاصی نخواهد بود، در این زمان تماس با تکنسینی مجرب راهکار خواهد بود.
تعمیرکار ماهر پس از تماس شما به طور فوری در محل حاضر می شود و دستگاه را به طور کامل بررسی می کند و متوجه می شود که مشکل در موتور، برد الکترونیکی، المنت، تایمر مکانیکی است و یا...

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی آبسال و اسنوا و پاکشوما

در صورت خرید ماشین لباسشویی جدید و یا نقل مکان و نیاز به نصب ماشین لباسشویی می توانید از طریق تماس با تکنسین های دکتر آچار از نصب صحیح ماشین لباسشویی خود اطمینان داشته باشید.

تعمیر لباسشویی آبسال و اسنوا و پاکشوما با دکتر آچار

دکتر آچار مجموعه ای است که با سال ها تجربه و برخورداری از ویژگی های ذیل توانسته رضایت تهرانی ها و کرجی های عزیز را تا بهترین حد ممکن کسب نماید.
تعمیرات با نرخ اتحادیه
تمامی خدمات ارائه شده شامل انواع تعمیرات، سرویس، نصب و... لباسشویی در مرکز دکتر آچار مطابق تعرفه اتحادیه و با در نظر گرفتن شرایط مشتریان عزیز محاسبه می شوند.
تعمیرات توسط تکنسین های متخصص
این موسسه تنها با تکنسین های مجرب، آموزش دیده و دارای مجوز از آموزشگاه های فنی و حرفه ای همکاری می کند و همواره برای به روز شدن و همراهی با تکنولوژی ها و سیستم پیشرفته لوازم خانگی، آن ها را تحت آموزش های جدید قرار می دهد.
الویت تعمیر است و نه تعویض
تکنسین های دکتر آچار با دانش تخصص خود در ابتدا تلاش می کنند پس از عیب یابی، قطعات تعمیر شدنی را تعمیر کنند و تنها در صورتی که تعمیر امکان پذیر نباشد و یا برای مشتری به صرفه نباشد، تعویض آن را پیشنهاد می کنند.
تعویض با قطعات اورجینال
تمامی قطعات در صورت نیاز به تعویض با قطعه ای اصل جایگزین خواهند شد. س
شعب متعدد
از آن جایی که دکتر آچار سرعت بالای ارائه خدمات را موردی مهم در کسب رضایت مشتریانش قلمداد می کند در سرتاسر تهران و کرج از شعب فراوانی برخوردار می باشد تا امکان خدمات دهی با سرعت بالا برای تمام تهرانی‌ها و کرجی‌ها فراهم باشد.
گارانتی 12 ماهه
با بهره بردن از خدمات دکتر آچار تا مدت یک سال از ضمانت نامه کتبی انجام خدمات این مرکز بهره مند خواهید شد و خیالتان از هرگونه عیب در دستگاه تا مدت یکسال آسوده خواهد بود.

خدمات تعمیر لباسشویی در محل

این موسسه تا جای ممکن تمامی تعمیرات را در محل به انجام می رساند تا در زمان و هزینه های مشتریان صرفه جویی شود و نیازی به حمل دستگاه ها به مراکز تعمیرگاهی وجود نداشته باشد.
در صورت بروز خرابی در ماشین لباسشویی آبسال یا پاکشوما و یا اسنوا می توانید تنها با تماسی با شماره تلفن 09124573404 و یا مراجعه به سایت دکتر آچار از خدمات تعمیرات همراه با ضمانت این شرکت استفاده نمایید.

انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

"چشـم‌زدن" واقعیت دارد یا توهم است؟
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۸
بارش شایعات در مازندران
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰