تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
کد مطلب : ۴۶۸۲۰۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: مرحله سوم طرح هوشمند مدیریت یارانه آرد و نان از ۲۵ بهمن ماه امسال در استان اجرا می‌شود. ‎
۱
plusresetminus
اجرای فاز سوم هوشمندسازی یارانه نان از ۲۵ بهمن‌ماه در مازندران
به گزارش بلاغ، حسن خیریان‌پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران در جلسه اجرایی کردن مرحله سوم طرح هوشمند مدیریت آرد و نان مازندران، اظهار کرد: مرحله سوم طرح هوشمند مدیریت آرد و نان از ۲۵ بهمن همزمان با سراسر کشور در مازندران آغاز خواهد شد.

وی افزود: قطع سهمیه آرد نانوایی‌های فاقد دستگاه کارت خوان در مرحله سوم اجرای طرح است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: با توجه به اینکه عرضه نان در نانوایی‌ها صرفا از طریق دستگاه کارت خوان انجام می‌گیرد، بنابراین ضروری است تا متولیان امر نسبت به توقف فعالیت نانوایی‌های فاقد دستگاه کارت خوان در اسرع وقت اقدام کنند.

خیریانپور با بیان اینکه در مرحله سوم اجرای طرح در واقع سهمیه آرد بر اساس عملکرد نانوایی‌ها به نانوایان اختصاص داده می‌شود، افزود: بر اساس این طرح کمک هزینه آرد و نان از ۱۵ به ۳۰ درصد در روز‌های اخیر افزایش یافته که در واقع پخت نان با این سهمیه برای نانوایان مقرون به صرفه‌تر خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران با تاکید بر رفع نواقص احتمالی در اجرای مراحل مختلف طرح هوشمندسازی مدیریت آرد و نان، گفت: فرمانداران با اهتمام جدی‌تر نسبت به عملکرد نانوایی‌ها در طرح جدید دولت برخورد داشته باشند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهار تورم، کارویژه سال ۱۴۰۲ مسئولان
پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
چرا همه سجده کردند الا ابلیس؟
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰