LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> نساجی ۱ - پیکان ۱: کریس رونالدو در شهید وطنیراز عصبانیت شدید حمید مطهری در بازی پیکان | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
کد مطلب : ۴۶۸۱۸۹
نساجی در یک بازی پر التهاب و نفسگیر نتوانست از برتری خود دفاع کند و بازی یک بر یک مساوی شد.
۰
plusresetminus
نساجی ۱ - پیکان ۱: کریس رونالدو در شهید وطنی/راز عصبانیت شدید حمید مطهری در بازی پیکان
به گزارش بلاغ، در یکی از بازی‌های حساس هفته نوزدهم نساجی در ورزشگاه وطنی از پیکان میزبانی کرد. این مسابقه به دلیل فاصله نزدیک دو تیم در جدول و همچنین دیگر رقبای مستقیم اهمیت زیادی داشت و تساوی یک بر یک بهترین نتیجه را برای سایر تیم‌های نیمه دوم جدول رقم زد.

بازی در نیمه نخست با حملات بیشتر یاران نساجی که در حضور هواداران‌شان برای رسیدن به گل تلاش می‌کردند آغاز شد. نیمه اول بازی با برخوردهای پرتعداد بازیکنان فیزیکی ادامه پیدا کرد اما توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

در شروع نیمه دوم اثر گذاری کریم اسلامی روی توپ باعث شد بهروز نوروزی فرد مجبور به دفع توپ شود اما در همین حین مدافع پیکان با صابر حردانی برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. حامد شیری با فریب دادن مظاهری تیمش را پیش انداخت و وطنی را غرق در شادی کرد.

در ادامه بازی پیکان برای فرار از شکست تلاش زیادی کرد و در نهایت شرزود تمیروف در دقیقه ۷۰ با فرصت طلبی و در میان غفلت مدافعین نساجی توپ را به تور دروازه علیرضا حقیقی چسباند. تمیروف که پایش به گلزنی باز شده بود پیراهنش را در آورد در وطنی خوشحالی رونالدویی کرد!

بیست دقیقه پایانی بازی پر التهاب و با اعتراضات متعدد نساجی که برای پیروزی خانگی بی قرار بود همراه شد اما تلاش‌های نساجی ثمری نداشت و در نهایت یک تساوی به سود رقیبان به دست آمد. البته که این یک امتیاز در جو ورزشگاه وطنی برای پیکان بسیار ارزشمند بود.

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، امیرمهدی جانملکی، ایوب کلانتری، حسین زامهران (۷۹- محمد عباسی)، علی داوران (۸۹- آداما نیان)، حامد شیری، صابر حردانی (۶۵- احمد عبدالله زاده)، احمد موسوی(۸۹- احسان قهاری)، رضا جعفری و کریم اسلامی(۷۹- عرفان گل‌محمدی)

ترکیب پیکان:
رشید مظاهری، سامان فلاح، بهروز نوروزی، میلاد بدرقه، علی رمضانی (۶۸مهدی لیموچی)، امیر طاهر، منصور باقری، محمد جواد آزاده (۶۸- محمد علی کاظمی)، محمد مهدی لطفی(۸۸- علی زارع)، شرزود تمیروف و ساسان حسینی(۸۸- محمدرضا رئوفی)
1799282

*حواشی:
*پیش از شروع بازی هواداران، حمید مطهری را تشویق کردند و سرمربی نساجی به سمت‌شان رفت.
*علیرضا حقیقی با پشتک زدن سعی در گرم نگه داشتن خود در اوایل بازی داشت.
*هواداران نساجی از ابتدای بازی تیم خود را به شدت تشویق می‌کردند.
1799259

*داور در دقیقه ۳۲ کنار خط رفت و به سیستم ارتباطی خود چسب زد!
*در بین دو نیمه از اصغر نادعلی، بازیکن سابق استقلال و نساجی تقدیر شد.
*حمید مطهری قصد نداشت کریم اسلامی را تعویضکند اما با اشتباه کادر و سرپرست خودش این اتفاق رخ داد و مطهری به شدت عصبانی شد!
*تمیروف پس از گلزنی پیراهن خود را در آورد و با کارت زرد جریمه شد.
*کریم اسلامی قبل از اینکه سوت پایان بخورد به رختکن رفت.
*عرفان گل‌محمدی پس از سوت پایان بازی به شدت به داور اعتراض کرد و یک کارت زرد گرفت.

 حمید مطهری مقابل پیکان در دقیقه ۸۰ خطاب به نیمکت‌نشینان خودی با عصبانیت پرخاش کرد و از تعویض شدن کریم اسلامی بهت‌زده بود.

نساجی مازندران امروز در ورزشگاه وطنی میزبان پیکان بود، اما در هفته نوزدهم هم نتوانست اولین پیروزی خود در نیم فصل دوم را جشن بگیرد.

در شرایطی که نساجی با ارائه یک بازی خوب و زدن گل زودهنگام در ابتدای نیمه دوم به پیروزی بسیار امیدوار بود، از هم گسیختگی مدافعان و فرصت‌طلبی تمیروف باعث مساوی شدن بازی در دقیقه هفتاد شد.

پس از آن نساجی بیش از بیست دقیقه زمان داشت تا برتری خانگی را دوباره به دست آورد اما موفق به باز کردن دروازه رشید مظاهری برای دفعه دوم نشد. در دقایق پایانی علاوه‌بر جنجال‌ها بر سر تصمیم‌های داور یک اتفاق عجیب و کمتر دیده‌شده رخ داد و حمید مطهری به تعویض خودشان معترض بود، اما این بار نه به داور بلکه به نیمکت خودی!

ماجرا از این قرار است که در دقیقه ۸۰ تابلوی تعویض دستور به خروج کریم اسلامی از زمین مسابقه را داد و این اتفاق در شرایطی رقم خورد که نساجی به گل نیاز داشت. در این تعویض کادرفنی و سرپرست نساجی در تعویض دچار اشتباه شدند، ولی کار از کار گذشته بود و کریم اسلامی باید جای خودش را به عرفان گل‌محمدی می‌داد! این اتفاق با اعتراض شدید حمید مطهری به سوی نیمکت خودشان همراه شد و بعد از آن کریم اسلامی دوباره به زمین رفت تا شاید بتواند داور را متقاعد کند که تعویض اشتباه بوده و دوباره به زمین برگردد، اما او از نظر قانونی اجازه برگشت به زمین را نداشت و پس از دریافت کارت زرد با عصبانیت به نیمکت برگشت.

مطهری اینجا به وضوح به نوشته شدن برگه تعویض به صورت اشتباهی اشاره می‌کند.

اعتراض‌ها و خشم مطهری هم ادامه پیدا کرد، تا جایی که او خطاب به اسماعیلی، سرپرست نساجی فریاد کشید: "با یک مشت غیرحرفه‌ای طرفم!"

اسماعیل اسماعیلی اما پس از بازی با آرامش در خصوص این اتفاق پاسخگوی خبرنگاران بود و عنوان کرد که مطهری از تعویض کریم اسلامی پشیمان شده است. او در این خصوص گفت: "‌کریم در بخشی از بازی می‌لنگید و در کشاله رانش مشکل داشت و قرار بر این بود که تعویض شود و در لحظه آخر ظاهرا آقای مطهری تعویضش را عوض کرد، ولی ما برگه را نوشته بودیم. او از تعویض پشیمان شد و گفت با دو مهاجم بازی کنیم، ولی تداخل در کار پیش آمد. شما بنا را بر این بگذارید که اطلاع دادند و من اشتباه کردم.

سرپرست نساجی همچنین در مورد عصبانیت سرمربی‌شان از او گفت: "آدم وقتی در آن شرایط قرار بگیرد یک چیزهایی می‌گوید و او خطاب به نیمکت خودمان آن حرف‌ها را زد. همه دلمان می‌خواست سه امتیاز را بگیریم."

حمید مطهری هم در کنفرانس خبری در خصوص این اتفاق گفت: "من آمدم تعویض کنم و نیمکتم اشتباه نوشت. ولی این اتفاقی است که افتاده و الان بخواهم در موردش صحبت کنم چیزی را حل نمی‌کند، ولی نظر من این نبود. کریم بازیکن لحظه است و ناگهان در دقیقه ۹۵ پنالتی می‌گیرد یا یک حرکتی می‌کند که بازی را زیرو‌رو می‌کند و هیچ مربی عاقلی این کار را نمی‌کند. "

در هر صورت پر واضح است که نساجی در این بازی پس از دریافت گل بیش از هر چیزی برای زدن گل دوم آرامش لازم را نداشت و جو وطنی که بی‌تاب پیروزی تیمشان بود نیز در تشویش اعضای تیم نساجی مؤثر بود و سرانجام یک تساوی خانگی و یک امتیاز تلخ برای این تیم ثبت شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰