تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
کد مطلب : ۴۶۸۰۴۸
رئیس کل دادگستری مازندران از گرهگشایی و رفع مشکل یک واحد تولیدی درحوزه زغال سنگ با کمک وپیگیری های دلسوزانه دادستان مرکز استان ودادستانی سوادکوه خبرداد.
۰
plusresetminus
ورود دستگاه قضا برای رفع مشکل شرکت تولیدی در سوادکوه
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام محمدصادق اکبری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید وتاکیدات رئیس معزز قوه قضاییه درخصوص کمک به حل مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال زا اظهار داشت: تولید درافزایش رضایتمندی وبالارفتن سطح زندگی و رفاه مردم و به تبع آن کاهش منازعات و ورودی پرونده به محاکم بویژه جلوگیری از تضییع حقوق عامه که از اولویت‌های دستگاه قضایی است بسیار موثر است.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: این شرکت از شرکت های معتبر ومهم سوادکوه است که درخصوص صدور پروانه بهره برداری با مشکلات بسیار روبه رو بوده، با ورود دستگاه قضایی و دادستانی مرکز استان به عنوان دبیر حمایت از سرمایه گذاری و با بازدید های دادستان شهرستان سواد کوه از این واحد تولیدی ،نسبت به رفع مشکل اقدام شد.

رییس ستاد اقتصاد مقاومتی استان مازندران تصریح کرد: در این شرکت ۱۱۰۰کارگر در حال فعالیت میباشند که مشکلات حقوقی و عدم صدورپروانه بهره داری در روند تولید واشتغال، خلل هایی وارد کرده بود که خوشبختانه بخشی ازاین مشکلات چاره اندیشی و رفع شد و در حال حاضر با قوت بیشتر در مسیر تولید قرار دارد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
بقیه شهرها چطور؟ فکری به حال عوارض شهرداری ها بکنید و مانع های که جهادکشاورزی ایجاد کرد برا ملت بکنید
مهار تورم، کارویژه سال ۱۴۰۲ مسئولان
پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
چرا همه سجده کردند الا ابلیس؟
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰