مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران اعلام کرد:

وجود ۲۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری در ۵ شهرستان‌ مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
کد مطلب : ۴۶۸۰۴۳
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت: از کل فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران که ۹۷۳ فرصت است ۲۰۰ فرصت به شهرستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی اختصاص دارد.
۰
plusresetminus
وجود ۲۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری در ۵ شهرستان‌ مازندران
به گزارش بلاغ؛ اسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران در ششمین فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان مازندران که به میزبانی شهرستان قائم‌شهر و‌ با محوریت شهرستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در دانشگاه آزاد قائم‌شهر برگزار گردید با عنوان اینکه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در واقع شناسایی فرصت ها و اطلاع رسانی از زیرساخت‌ها تشویق سرمایه‌گذاران و جذب سرمایه گذار و رزمایش شناسایی فرصت های سرمایه‌گذاری است، گفت: فعال شدن واحد‌های نیمه تعطیل یکی از دستاوردهای این همایش های سرمایه‌گذاری است که در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.
 
 وی افزود: از کل فرصت های سرمایه‌گذاری مازندران که ۹۷۳ فرصت است ۲۰۰ فرصت به این منطقه اختصاص دارد.
 
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران، خاطرنشان کرد: در شهرستان قائم‌شهر سهم جی پی دی ۴/۵ از جی پی دی کل استان است که ۲/۳ جی پی دی کل استان را شهرستان سوادکوه به خود اختصاص داده است.

این مسئول ادامه داد: ۲۱ معدن شن و ماسه در شهرستان سوادکوه وجود دارد و ۴۰ هکتار اراضی شهرک صنعتی دارد.
 
هاشمی عنوان کرد: وجود پایانه صادراتی محصولات شیلاتی قرابرون و پایانه صادراتی روماک گستر در شهرستان جویبار و سهم ۷۰ درصدی گل زیر کشت نرگس از ظرفیت های شهرستان جویبار است.
 
مدیرکل اقتصاد و‌ دارایی استان مازندران یادآور شد : شاخص محیط کسب کار استان مازندران ۵/۹ است که رتبه پنجم را در کل کشور دارد .

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهار تورم، کارویژه سال ۱۴۰۲ مسئولان
پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
چرا همه سجده کردند الا ابلیس؟
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰