تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴
کد مطلب : ۴۶۷۹۴۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با تاکید بر سالم‌سازی جریان اداری در بخشداری و فرمانداری‌ها، گفت: دولت سیزدهم جریان ناسالم و فسادزا را در دستگاه‌های اجرایی برنمی‌تابد.
۰
plusresetminus
دولت سیزدهم جریان فسادزا در دستگاه‌های اجرایی را برنمی‌تابد/بخشداران باید فسادستیز و پیگیر کار مردم باشند
به گزارش بلاغ، روح الله سلگی در نشست با بخشداران مازندران اظهار کرد: خدمت در نظام اسلامی زیر بیرق ولایت موهبت الهی است که نصیب کارگزاران اجرایی شد.

وی با تشریح فلسفه حیات جمهوری اسلامی ایران و سیر تحولات کشور از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون افزود: کارنامه ۴۴ سال گذشته انقلاب مبین دستآوردهای بی‌نظیر در عرصه حکمرانی، مردم داری و خدمت رسانی است که به‌رغم کارشکنی‌ها و دشمنی‌های نظام سلطه و اذناب آن پیشرفت و بالندگی را نصیب کشورمان کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران انقلاب اسلامی را پیشتاز و تحول آفرین صحنه‌های خدمت و شکوفایی دانست و یادآور شد: پیشرفت و تحولات عمیق فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در کشورمان موجب عصبانیت و حسادت دشمنان شده است.

سلگی با اشاره به فتنه اخیر علت اصلی آن را مانع تراشی در برابر اراده‌های ایمانی مردم و مسئولان کشورمان عنوان و خاطرنشان کرد: با روی کارآمدن دولت سیزدهم و حضور مدیران انقلابی و جهادی در سنگرهای خدمت رسانی، موانع عمده پیشرفت کشور برداشته شد.

وی فتنه اخیر را بزرگ‌ترین اجماع جهانی علیه مردم انقلابی کشورمان در قالب جنگ ترکیبی توصیف کرد و افزود: اراده الهی، رهبری داهیانه رهبر انقلاب و بصیرت ستودنی مردم عامل شکست توطئه معاندان علیه کشور بود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران دوره جدید مدیریت اجرایی در کشور را عصر جهاد و عزتمندی برای ایران اسلامی دانست و گفت: مدیران بیگانه با مولفه‌های انقلابی و جهادی در دولت مردمی سیزدهم جایگاهی ندارند.

این مسئول با تاکید بر نقش بخشداران به‌عنوان پیشتازان توسعه در  مناطق مختلف، اظهار کرد: بخشداران باید فسادستیز، خلاق، سختکوش، دارای روحیه انقلابی و جهادی و پیگیر کار مردم باشند .

سلگی با اشاره به فراهم بودن بستر فساد در بخشداری و دهیاری‌ها، لزوم مراقبت فردی در برابر زمینه‌های فسادزا را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم جریان ناسالم و فسادزا را در دستگاه‌های اجرایی برنمی‌تابد.

وی با تاکید بر سالم سازی جریان اداری در بخشداری و فرمانداری‌ها گفت: از این پس از مردم در مورد موفقیت یا عدم موفقیت مدیران نظر خواهی خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: مدیران باید بدانند مردم کارفرمای اصلی دولت هستند و نظر آنان ملاک عمل در تصمیم سازی‌ها است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهار تورم، کارویژه سال ۱۴۰۲ مسئولان
پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
چرا همه سجده کردند الا ابلیس؟
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰