تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۰
کد مطلب : ۴۶۷۹۱۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دهه فجر امسال ۵۶ پروژه کشاورزی با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
۰
plusresetminus
۴۹ پروژه کشاورزی دهه فجر در مازندران افتتاح می‌شود/کلنگ‌زنی ۷ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیاردی
به گزارش بلاغ؛  حسن عنایتی کلیجی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۶ پروژه  تولیدی، زیربنایی و صنایع کشاورزی با ۱۸۶ میلیارد تومان اعتبار با رویکرد دانش بنیان افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ زنی می‌شود.
 
وی افزود: این پروژه‌ها در راستای کمک به افزایش تولید، حفظ و پایداری امنیت غذایی و ایجاد اشتغال در بخش کشاورزی افتتاح و بهره برداری می رسد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، خاطرنشان کرد: پروژه های افتتاحی بخش کشاورزی برای ۲۱۰ نفر ایجاد اشتغال مستقیم و ۳ هزار و ۸۸۰ خانوار از مزایای این طرح‌ها برخوردار می‎‌شوند.
 
عنایتی با بیان اینکه ۳۴ پروژه آب و خاک با اعتبار ۲۷.۴ میلیارد تومان در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد و ۳ هزار و ۷۴۰ خانوار از مزایای این طرح برخوردار می شوند، ادامه داد: ۳ پروژه صنعت دام و طیور با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید که با افتتاح این طرح ها برای ۱۷ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
 
وی به افتتاح ۷ پروژه صنایع کشاورزی با اعتبار ۶۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ایجاد اشتغال برای ۶۹ نفر اشاره کرد و گفت: ۵ پروژه باغبانی با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۵۴ نفر در ایام اله دهه فجر به بهره‌برداری می رسد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران درباره طرح‌هایی که در ایام اله دهه فجر در بخش کشاورزی مازندران کلنگ‌زنی خواهد شد اشاره کرد و افزود: ۷ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و پیش‌بینی ایجاد شغل برای ۶۸ نفر از جمله پروژه های قابل کلنگ زنی در این ایام است.
 
عنایتی اظهار کرد: گلخانه گل و گیاه زینتی، سبزی و صیفی، محصولات باغی، پرورش گوزن و بسته‌بندی انواع میوه و سبزیجات منجمد از جمله پروژه‌هایی است که در ایام اله دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.
 
وی بر بازگویی دستاوردهای مهم انقلاب در بخش کشاورزی، در ایام دهه فجر برای مردم تاکید کرد و یادآور شد: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین و انتقال ارزش ها، خدمات و دستاوردهای نظام به خصوص در بخش کشاورزی به نسل جوان است.

 انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰