تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۵
کد مطلب : ۴۶۷۹۰۹
مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: اجازه خروج کاغذ تحریر از چرخه دولتی به دلالی و سوق دادن آن را به بازار آزاد نخواهیم داد.
۰
plusresetminus
اجازه خروج کاغذ تحریر از چرخه دولتی را به دلالان نمی‌دهیم/تولید ۴۰ هزار تن کاغذ ایرانی تا پایان امسال
به گزارش بلاغ؛ امید نیک نژاد مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر اینکه اجازه خروج کاغذ تحریر از چرخه دولتی را به دلالان نخواهیم داد،‌ گفت: این آمادگی را داریم که برای سال آینده یک سوم نیاز کشور به کاغذ تحریر را تامین کنیم.

وی با بیان اینکه با وجود همه فشارهای موجود، برنامه تولید کاغذ تحریر نه تنها متوقف نخواهد شد بلکه با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت؛ افزود:‌ امسال علی‌رغم قطع برق و گاز تا پایان سال بیش از 40 هزار تن تولید خواهیم داشت.

مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران با تاکید بر این نکته که برای سال آینده این رقم را به 60 هزار تن خواهیم رساند؛ خاطرنشان کرد: در تاریخ چوب و کاغذ مازندران این تولید کاغذ تحریر ns بی‌نظیر خواهد بود.

نیک نژاد همچنین از آمادگی رفع نیاز 90 درصدی کاغذ تحریر کتب درسی در سال آینده خبر داد و گفت: آمادگی عقد تفاهم نامه 15 هزارتن کاغذتحریر مورد نیاز ناشران با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را داریم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که بنده در این مجموعه باشم، اجازه خروج کاغذ تحریر از چرخه دولتی به دلالی و سوق دادن آن را به بازار آزاد و یا تعطیلی تولید این کالای استراتژیک مورد نیاز کشور را نخواهم داد.

مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران ابراز امیدواری کرد: دست‌های پیدا و پنهان مقابله با این امر خطیر از دامان سالم فرهنگ و نشر و اقتصاد کشور قطع گشته و بتوانیم تولید تحریر را بدون دغدغه به حداکثر برسانیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰