تاریخ انتشارشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
کد مطلب : ۴۶۷۸۸۵
داروخانه‌ای در شهرستان آمل که مسئول آن اقدام به کشف حجاب و هتک حرمت آمر به معروف کرد پلمب شده است.
۰
plusresetminus
پلمب یک داروخانه آمل درپی کشف حجاب و اقدام هتاکانه متصدی
به گزارش بلاغ، امشب در یکی از داروخانه‌های شهرستان آمل، مسئول آن مبادرت به کشف حجاب در ملا عام کرده بود و متعاقبا یک روحانی که از جمله مراجعه کنندگان به این داروخانه بود، اقدام به تذکر شفاهی به مسؤول آن کرد که مسئول داروخانه به جای پذیرش اشتباه خود، به این روحانی آمر به معروف هتک حرمت کرد.

پس از اطلاع دادستان و مقام قضایی و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بررسی صحت هتک حرمت به روحانی آمر به معروف در داروخانه ای که مسوول آن با گستاخی اقدام به کشف حجاب کرده بود، این مکان پلمب شد و پرونده برای سیر مراحل حکم متناسب با جرم های صورت گرفته، در یکی از شعبات دادگستری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش بلاغ؛عصر امروز داروخانه ای درخیابان ولایت آمل بعد از تذکر فردی به رییس داروخانه که عامدانه کشف حجاب کرده بود، با رفتار بدی از سوی آن خانم مواجه شد، این فیلم به سرعت در فضایی مجازی وایرال و پر بحث و جنجالی شد.

احساسات جامعه با دیدن این فیلم برانگیخت و درخواست برخورد جدی از سوی مقام قضایی را داشتند.

خوشبختانه این موضوع پس از پیگیری فرمانده سپاه شهرستان آمل، دستور فوری  دادستان  شهرستان به اطلاعات سپاه و  اداره اماکن نیروی انتظامی ونمایندگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بررسی صحت هتک حرمت به روحانی آمر به معروف در داروخانه ای که مسوول آن با گستاخی اقدام به کشف حجاب کرده بود،  پلمب شد و پرونده برای سیر مراحل حکم متناسب با جرم های صورت گرفته، در یکی از شعبات دادگستری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

قطعا دستگاه قضایی با صنوفی که با اقدامات خود ارزش های دینی و اخلاقی جامعه را زیر پا بگذارند، بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
اصحاب
بسیار صحنه ناراحت کننده ای بود،
درخواست برخورد جدی با این موضوع را از طرف نهادهای قضایی داریم، ابطال جواز داروخانه، و ابطال مدرک تحصیلی این خانم که صلاحیت اخلاقی و رفتاری و روانی خدمت در عرصه خدمات درمانی کشور را ندارد.
و جدای از هر موضوع از ارایه داروی انسولین که داروی حیاتی برای مبتلایان به دیابت هست، امتناع میورزند. واقعا وجود چنین افرادی در سیستم بهداشت و درمان کشور خطرناک است.
پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰