سرپرست آموزش و پرورش نور مطرح کرد؛

کاهش آسیب‌های اجتماعی با پیوند خانه و مدرسه

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۹
کد مطلب : ۴۶۷۷۷۹
سرپرست آموزش و پرورش نورگفت: با ایجاد یک موج فرهنگی بتوانیم فرزندان را به سمت انجام تکالیف الهی و شرعی تشویق کنیم تا از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.
۰
plusresetminus
کاهش آسیب‌های اجتماعی با پیوند خانه و مدرسه
حسن ولی پور در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به برپایی جشن تکلیف دانش آموزان شهرستان نور اظهارکرد: جشن تکلیف برای دانش آموزان دختر در مصلی الغدیر با حضور ۴۰۰ دانش آموز برگزار شد و این جشن می‌تواند به عنوان یک خاطره مثبت و تاثیرگذار در ذهن دانش آموزان ماندگار شود.
 
وی افزود: جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی مختلف برای دختران و پسران در مدارس اجرا می‌شود و همکاری خانواده‌ها و اولیای مدارس برای الگوسازی مناسب دانش آموزان بسیار ضروری است.
 
سرپرست آموزش و پرورش نور خاطرنشان کرد: هدف از این برنامه‌ها یادآوری پیوند خانه و مدرسه است که با ایجاد یک موج فرهنگی بتوانیم فرزندان را به سمت انجام تکالیف الهی و شرعی سوق دهیم تا از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.
 
این مسئول با تأکید بر اینکه توجه به احکام دینی در خانواده‌ها مناسب‌ترین الگو برای فرزندان است، بیان کرد: آموزش و پرورش یکی از مهمترین دستگاه‌ها برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان است و ارتباط خانه و مدرسه و همکاری والدین با آموزش و پرورش در راستای اجرای برنامه فرهنگی و احکام دینی تأثیر چشمگیری بر دانش آموزان دارد.
 
ولی پور ارتباط خانواده با مدرسه و مسجد را در آرامش روحی دانش آموزان ضروری دانست و افزود: آموزش همراه با بازی یکی از راهکارهای تاثیرگذار برای یادگیری دانش آموزان و کودکان است که می‌تواند بهترین شیوه برای آموزش مباحث اسلامی باشد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
بحران معلم در آمریکا!
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
حضرت زینب الگوی زنان همه عصرها
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۵