تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
کد مطلب : ۴۶۷۶۹۹
استاندار مازندران گفت: فعالیت باندهای مواد مخدر و قاچاقچیان، با تشدید ایست و بازرسی‌ها در محورهای ارتباطی و فعال کردن نظارت‌های پنهان برای آن‌ها باید ناامن شود.
۰
plusresetminus
ناامن کردن مازندران برای فعالیت باندهای مواد مخدر/ ایست و بازرسی‌ها در محورهای مواصلاتی تشدید شود
به گزارش بلاغ؛ سیدمحمود حسینی‌پور در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه باید با برنامه های تحولی از شیوع نرخ اعتیاد ممانعت شود، گفت: فعالیت باندهای مواد مخدر و قاچاقچیان، با تشدید ایست و بازرسی‌ها در محورهای ارتباطی و فعال کردن نظارت‌های پنهان برای آن‌ها باید ناامن شود.

وی افزود: فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه مواد مخدر باید معتادان متجاهر را حتی در روستاها جمع آوری کنند؛ به گونه‌ای که خیابان‌های شهر جولانگاه این افراد نباشد.

استاندار مازندران با بیان اینکه پیشگیری از اعتیاد، مقدم بر درمان است، ادامه داد: نهادهای اجتماعی و فرهنگی برای مقابله با اعتیاد سیاست‌های اجرایی که به آن‌ها ابلاغ شده است را با جدیت پیگیری و اجرا کنند.

روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در این جلسه از فرمانداران خواست با توجه به فصل سرما بازدیدهایی میدانی از سطح شهرها داشته باشند تا معتادان متجاهر در خیابان‌ها نمانند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه درصدی از معتادن بهبود یافته بعد از بازپروری دوباره به مصرف مواد مخدر روی می آورند بر لزوم حساسیت نهادهای اقتصادی جهت اشتغال آنان تاکید کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
بحران معلم در آمریکا!
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
حضرت زینب الگوی زنان همه عصرها
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۵