تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
کد مطلب : ۴۶۷۶۸۲
درحالی که فرماندار فریدونکنار به عنوان رئیس ستاد گرامی‌داشت هفته زن در جلسه شهرستانی، عناوین مختلفی از برنامه‌ها را به مسئولان ادارات تکلیف کرده بود، اما هیچ اقدام عملی برای این برنامه‌ها صورت نگرفت.
۱
plusresetminus
مصوبات هفته زن در فریدونکنار روی کاغذ ماند!
به گزارش بلاغ، با پایان یافتن هفته گرامی‌داشت زن، که امسال از روز ۲۳ دی آغاز شده بود و تا ۳۰ دی آخرین روز این مناسبت بود می‌توان نگاهی به عملکرد مسئولان فریدونکنار درخصوص مصوبات مربوط به ستاد گرامی‌داشت هفته زن داشت.

در چند روز مانده به آغاز هفته زن، مسئولان فریدونکنار با برگزاری نشستی، تصمیماتی برای تدارک برنامه‌های این هفته گرفته بودند اما پس از پایان این هفته می‌بینیم که بسیاری از این برنامه‌ها یا اصلا اجرا نشد و یا ضعف اجرایی و محتوایی آن به قدری زیاد بود که نارضایتی مخاطبان را به دنبال داشت.

درحالی که فرماندار فریدونکنار به عنوان رئیس ستاد گرامی‌داشت هفته زن در جلسه شهرستانی، عناوین مختلفی از برنامه‌ها را به مسئولان ادارات و نهادها تکلیف کرده بود که اجرا شود اما هیچ اقدام عملی برای این برنامه‌ها صورت نگرفت و حتی در آذین‌بندی و تبلیغات محیطی نیز فریدونکنار از شهرستان‌های ضعیف استان قلمداد شد.

فرماندار فریدونکنار باید به این نکته توجه داشته باشد که اهالی رسانه و مردم به خوبی یادشان می‌ماند که مسئولان در زمینه‌های مختلف چه حرف هایی زده‌اند و چه وعده‌هایی داده‌اند بنابراین دوره مصوبات بدون ضمانت اجرایی گذشته است.

آقای فرماندار شاید مسئولیت اجرای مصوبات را متوجه دستگاه‌های اجرایی سازد اما باید بدانند که اگر به جای کارهای نمایشی، نقش پیگیری و نظارتی خود را قوی‌تر سازد می‌تواند به خوبی در اجرای برنامه‌ها موفق باشد.

سمانه سراج

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
نادره بانوان عالم
شنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
نگاه برخی قدرت‌ها به مدیریت رهبری
جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰