تاریخ انتشارجمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲
کد مطلب : ۴۶۶۵۲۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران، گفت: با توجه به اینکه مدیرعامل سازمان کشتیرانی قول مساعد تخصیص 3 کشتی به بندر امیرآباد را داده است؛ لذا در حال پیگیری برای تحقق این مهم هستیم.
۰
plusresetminus
پیگیر اختصاص 3 کشتی به بندر امیرآباد هستیم
به گزارش بلاغ؛ حسن خیریان‌پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران، در جلسه ستاد عالی رشد اقتصادی استان، اظهار کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان می‌بایست برنامه‌های ادارات کل جهاد کشاورزی، صمت و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در برنامه عملیاتی رشد اقتصادی استان به‌صورت مستمر پیگیری و نظارت نماید.

وی افزود: این دستگاه ها موظف هستند گزارش نظارتی خود را در جلسات ستاد رشد اقتصادی استان ارائه نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران، خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری جهشی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در برنامه‌های استان و ضرورت تحرک فزاینده در تحقق آن‌ها می‌بایست در بدنه مدیریتی و کارشناسی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان و شهرستان‌ها تبدیل به یک گفتمان شود.

خیریان‌پور تصریح کرد: با توجه به اینکه مدیرعامل سازمان کشتیرانی قول مساعد تخصیص 3 کشتی به بندر امیرآباد را داده است؛ لذا در حال پیگیری برای تحقق این مهم هستیم.

وی عنوان کرد: طرح توانمندسازی 500 روستا در دستور مدیریت ارشد استان و جهاد کشاورزی قرار دارد و نسبت به تعیین برش روستاهای هدف می‌بایست اقدام لازم صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران، متذکر شد: در این راستا، تخصص‌های هر روستا و محصولات برندینگ روستاهای هدف می‌بایست به فرمانداران اعلام گردد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
قهرمان فرار از خودنمایی
پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۳
اقدامی مثبت با انتقاد به سران سه قوه
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹