تاریخ انتشاردوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
کد مطلب : ۴۶۶۴۱۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندورود با گرامیداشت دومین سالگرد شهادت دانشمند بسیجی ، شهید محسن فخری زاده ، گفت : مجاهدت های علمی دانشمند بسیجی شهید فخری زاده، خواب را از چشمان مستکبران عالم گرفته بود .
۰
plusresetminus
شهید فخری‌زاده مصداق بارز الگوی جهادی برای ایران قوی است
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام ابوذر کاظمیان با گرامیداشت هفته بسیج و با اشاره به فرا رسیدن  هفتم آذر دومین سالگرد شهادت دانشمند بسیجی شهید محسن فخری زاده ، اظهار داشت : دانشمند شهید فخری زاده نمونه بارز یک بسیجی عاشق انقلاب و ولایت بود و در مسیر پیشرفت انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی های منحصر بفرد این شهید والا مقام ، افزود: شهید فخری زاده مهم ترین عامل پیشرفت صنعت هسته ای ، تکنولوژی های نوین در حوزه صنعت دفاعی و نظامی بود و مجاهدگونه در این مسیر به شهادت رسید.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میاندورود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آثار پرخیر و برکت دانشمند شهید محسن فخری زاده در طول حیات عمر ایشان ، تصریح کرد : مهم ترین عامل کینه توزی دشمنان نسبت به این شهید والامقام ، رشد و توسعه فن آوری های علمی و هسته ای ایران اسلامی بود و این رشد و توسعه مرهون مجاهدت های علمی دانشمند شهید فخری زاده و دیگر شهدای راه علم است .

کاظمیان با اشاره به اهمیت تبیین ویژگی های شخصیتی دانشمند بسیجی شهید محسن فخری زاده ، تاکید کرد : یکی از مهم ترین مولفه های جهاد تبیین ، شناساندن شخصیت شهدا به ویژه شهدای راه علم و دانشمند بسیجی شهید محسن فخری زاده برای نسل جوان و نوجوان کشور است و الگو گیری از این شهدا امری اجتناب ناپذیر است.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندورود در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه دومین مراسم سالگرد این دانشمند شهید ، بیان داشت : شهید محسن فخری زاده مصداق بارز الگوی جهادی برای ساختن ایران قوی است و به فرموده مقام معظم رهبری( حفظه الله) شهید فخری زاده الگوی باور ما می توانیم است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
قهرمان فرار از خودنمایی
پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۳
اقدامی مثبت با انتقاد به سران سه قوه
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹