مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

فرهنگ بسیجی اهل سازش و تسلیم نیست

تاریخ انتشاردوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۴۶۶۴۱۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه فرهنگ و تکفر بسیجی ریشه دینی دارد، گفت: فرهنگ بسیجی اهل سازش و تسلیم نیست و در دوران دفاع مقدس و عرصه‌های گوناگون این فرهنگ اثبات شده است.
۰
plusresetminus
فرهنگ بسیجی اهل سازش و تسلیم نیست
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام رعایتی در نشست بصیرتی پایگاه مقاومت بسیج شهدای جامخانه ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، به تبیین دوران پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: امام راحل در مقابل آمریکا ایستادند  چرا که به وعده خدا اعتماد داشتند.

حجت الاسلام رعایتی با بیان اینکه فرهنگ و تکفر بسیجی ریشه دینی دارد، افزود: فرهنگ بسیجی اهل سازش و تسلیم نیست و در دوران دفاع مقدس و عرصه‌های گوناگون این فرهنگ اثبات شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه با تاکید بر اینکه فرهنگ بسیجی  ما میتوانیم را در دوره دفاع مقدس با فرهنگ بسیجی به اثبات رساند، خاطرنشان کرد:  ایران اسلامی امروزه بزرگترین و قدرتمندترین کشور از نظر نظامی و دفاعی است و هیچ ارتشی در دنیا جرأت چپ نگاه کردن به ایران اسلامی را ندارد.

رعایتی در بخش دیگری از سخنان خود به تبیین اقدامات جهادی دولت سیزدهم هم پرداخت و اضافه کرد:  با تلاش دولت جهادی طرح‌های مختلفی در کشور اجرا و انجام شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با قدردانی از زحمات مخلصانه نهادی‌های امنیتی، نظامی و بسیجی در ایجاد امنیت افزود: به لطف خداوند دشمنان و آشوبگران نه تنها به اهداف خود نرسیدند بلکه با حضور بسیجی ملت این توطئه‌ها خنثی شده است.

رعایتی انقلاب ایران را حسینی دانست و گفت: این انقلاب به انقلاب امام زمان (عج) متصل خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
قهرمان فرار از خودنمایی
پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۳
اقدامی مثبت با انتقاد به سران سه قوه
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹