تاریخ انتشارجمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
کد مطلب : ۴۶۶۳۴۳
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی مازندران گفت: تاکنون بیش از 1000 نفر از نیروهای جهادی بومی و 1500 نفر از نیروهای جهادی غیر بومی در مازندران بصورت داوطلبانه حضور پیدا کردند که خدمات قابل توجهی ارائه کردند.
۰
plusresetminus
حضور داوطلبانه 2500 نیروی جهادی در مازندران/ویزیت رایگان 6 هزار نفر و توزیع 60 میلیون دارو در بندپی بابل
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام عالی در جلسه مسئولین گروه های جهادی نهادها و دستگاه های دولتی استان مازندران با عنوان اینکه در دولت سیزدهم مقوله گروه های جهادی بصورت جدی پیگیری شده است و در 7 ماه گذشته در استان مازندران این اقدام مهم برکات مناسبی از خود بجا گذاشته است، خاطرنشان کرد :تاکنون بیش از 1000 نفر از نیروهای جهادی بومی و 1500 نفر از نیروهای جهادی غیر بومی در مازندران بصورت داوطلبانه حضور پیدا کردند که خدمات قابل توجهی ارائه کردند .

وی ادامه داد : در 27 روستای بابل در طی 7 ماه اخیر عملیات عمرانی توسط این گروه های جهادی انجام شده است و همچنین 6 هزار نفر ویزیت رایگان و 60 میلیون دارو نیز توزیع شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی مازندران با بیان اینکه بلده شهرستان نور و کجور شهرستان نوشهر ، لفور سوادکوه و چهاردانگه ساری از جمله مناطقی است که مدیران کل در این مناطق حضور پیدا کرده اند و مشکلات مردم را احصا نمودند و کمبودهای موجود را در قالب مصوبات هفته گانه به محضر استاندار مازندران ارایه نمودند ، تصریح کرد : ادارات دولتی استان در حوزه محرومیت زدایی باید جهش بیشتری داشته باشند.

عالی اظهار کرد : آنچه که در مدیریت کنونی کشور جایش خالی است مدیریت، عزم و اراده جهادی است که در این راستا آموزش ضمن خدمت در ادارات دولتی استان باید نهادینه و فعال شود .

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
قهرمان فرار از خودنمایی
پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۳
اقدامی مثبت با انتقاد به سران سه قوه
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹