تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۴۶۶۳۰۸
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت:کومله‌ها اجیرشدگان آل سعود هستند. کومله‌ها کسانی هستند که اوائل انقلاب، ناهید فاتحی کرجو دختر ۱۷ ساله سنندجی را زنده به گور کردند.
۰
plusresetminus
کومله‌ها اجیرشدگان آل‌سعود هستند/مولفه‌های قدرت ایران، آمریکا را درمانده کرده است
به گزارش بلاغ، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران صبح امروز سوم آذرماه درهمایش افسران پیشرفت و پایه ریزان تمدن اسلامی در باشگاه فرهنگیان ساری ضمن تبریک هفته بسیج،با اشاره به اینکه فرهنگیان رسالت بزرگ تمدن سازی را برعهده دارند،گفت:بسیج حماسه های بزرگی را در طول سال های انقلاب آفریده است. بسیج مردمی بوده و در تمامی صحنه ها از مقابله با اشرار ضد انقلاب در دوران دفاع مقدس ، سازندگی و تا به امروز حماسه بزرگی را با ایستادگی در مقابل حمله گسترده و بی سابقه دشمن خلق کرد.

نقدی به نقش بسیج در دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: بسیج با دست خالی در میدان های دفاع مقدس حضور پیدا کرد. آن دوره امکانات و سلاح نبود.اما امروز بسیجیان با داشتن همه امکانات در مقابل دشمن، داوطلبانه بدون اسحله وارد میدان می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با تصریح بر اینکه برخی ها شماتت می کنند چرا بسیجیان را مسلح نمی کنید، گفت: بسیج بدون اسلحه در میدان اغتشاشات حاضر شده است تا چهره ضدحقوق بشری و جنایت و خشونت دشمنان را به مردم نشان دهد،مثل شهید علی وردی ، شهید عجمیان و شهدای مظلوم بسیجی دیگر.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا در ادامه سخنان خود به چرایی حوادث و  اغتشاشات اخیر در این برهه از زمان پرداخت و افزود:با بیان اینکه 4 هزار پزشک مطرح ایرانی در دنیا با بررسی  پرونده فوت مرحومه مهسا امینی طی اطلاعیه اعلام کردند هیچ گونه آثار ضرب و شتم دیده نمی شود و حتی پدر این خانم هم در همان لحظات اولیه در بیمارستان، اظهار به بیماری دخترش کرده است اما عده ای معرکه براه انداختند.

نقدی با بیان اینکه آمریکا ۲۰ میلیون نفر را در جنگ جهانی دوم کشته است، خاطرنشان کرد:جنایت آمریکا در عراق، افغانستان و کشور‌های منطقه کاملا مشهود است.

معاون هماهنگ کننده سپاه اضافه کرد: پلیس آمریکا در ماجرای جورج فلوید در ملا عام انسانی را می‌کشد کسی درباره این حادثه حرفی نمیزد، اما در فوت خانم امینی با اینکه دوربین ها، پزشکان و خانواده ان مرحوم به صراحت اعلام می‌کنند که ضرب و شتمی در کار نبوده است، فقط رئیس جمهور آمریکا پنج بار علیه ایران موضع گیری می‌کند.

نقدی با اشاره به آمار  رسانه‌های آمریکایی که فقط  ۹۹۰ نفر در آمریکا زندانی شدند که از سرنوشت آن‌ها هیچ خبری نیست گفت: در رسانه‌های آمریکایی گزارش شده است که  پلیس آمریکا از سال  ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰،  ۲۵۰ خانم را کشته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه به جنایت آمریکا در افغانستان هم اشاره کرد و افزود: آمریکا بیمارستانی در قندوز افغانستان که زنان باردار، پزشکان، کودکان و بیماران در آن بودند را بمباران کرد و همه در این بمباران کشته شدند.

نقدی با بیان اینکه آل سعود با تاسیس شبکه اینترنشنال در لندن رسما اتاق جنگ علیه ملت ایران راه اندازی کرده است، به جنایت آل سعود هم اشاره و اضافه کرد: خاشچقی مخالف سرسخت رژیم عربستان نبوده است او یک مخالف لیبرال بود و به امریکا پناهنده شد، اما آل سعود با او چه کرد؟! آل سعود او را با اره قطعه قطعه کردند وتکه‌های بدنش را با اسید حل کرد و در فاضلاب ریخت .طرفداران آل سعود این خبر را برجسته کردند تا رشوه و دلار بگیرند و سکوت کنند. کسی اسم خیابانی را به اسم خاشقچی نکرد نه در شورای امنیت اسمی از او برده شد. نوجوان ۱۴ ساله را به اتهام پخش اعلامیه گردن زده است این فیلم‌ها در کانال‌های آل سعود، برای ایجاد رعب و وحشت پخش شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه آل سعود ادعای حقوق بشری سر میدهد،   اما هر روز به یمن حمله می‌کند، افزود: آل سعود هر روز در یمن در حال کودک کشی  است، اما اسمی از یمن در اجلاس‌های حقوق بشری  شنیده نمی‌شود.

نقدی با تصریح بر اینکه  یک انتخابات، یک شورای ساختگی و نمایشی درآل سعود وجود ندارد، گفت:کومله‌ها  اجیرشدگان آل سعود هستند. کومله‌ها کسانی هستند که  اوائل انقلاب، ناهید فاتحی کرجو دختر ۱۷ ساله سنندجی را زنده به گور کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر یک شعار اقتصادی شنیده نشده است، گفت: مردم ایران دیدند که اغتشاشاگران شعار اقتصادی سر ندادند.

نقدی با تاکید بر اینکه این معرکه‌هایی که دشمنان علیه ایران براه انداختند بخاطر قوی شدن ایران در تمامی عرصه‌ها است، گفت: ۴۰ سال تمامی مولقه‌های قدرت  دراین ۴۰ سال رو به پیشرفت بوده است. طبق آمار رژیم پهلوی ۷۰ درصد زنان قبل ازانقلاب سواد نداشتند، اما پس از انقلاب رسانه‌های غربی اعتراف کردند که ایرن رتبه‌های برتر علمی در دنیا را کسب کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه در دوره رژیم پهلوی ایران حق تعیین وزیر خود را نداشت و باید انگلیس و امریکا برای ان وزیر تعیین می‌کرد، افزود: در خاطرات سیاسیون دوره پهلوی تمامی این حقارت‌ها روایت شده است.

نقدی با بیان اینکه ایران در دوره پهلوی قدرت سیاسی نداشت افزود: امروز دشمن در برابر قدرت سیاسی ایران ذلیل شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه به بیان دستاورد‌های انقلاب هم اشاره و اضافه کرد: ایران برابر آمار غربی‌ها اقتصاد بیستم جهان است.

نقدی در ادامه با تصریح بر اینکه بر اساس برآورد مادی دشمنان، آنها جرات حمله به ایران را ندارند، گفت: ایران تحت شدیدترین فشارها و تحریم ها مولفه های قدرت خود را بالا برده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه با بیان اینکه تفکر لیبرال دموکراسی را باید کف خیابان‌های فرانسه و آلمان دید، گفت: آمریکا دارای ۵ میلیون فقیر کارتن است و در مدارس و دانشگاه و رستوران‌ها بالای ۲۰  نفر در روز کشته می‌شوند. این آمار‌ها در سانه‌های آمریکا منتشر شده است.

نقدی با بیان اینکه مولفه‌های قدرت ایران، آمریکا را درمانده کرده است، گفت: آمریکا با خقارت و ذلت از افغانستان فرار کرده است. طبق آمار‌های سازمان حساب سری حکومت آمریکا، ۲۳ هزار نفربر، ۲۰۰ فروند هواپیما و بالگرد، ۸ هزار کامیون ۴۲ هزار خودروی تاکتیکی و .. را در افغانستان جاگذاشتند  این واقعیت ارتش ذلیل شده آمریکاست.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه امروزه آمریکا یک کشور جهان سومی  است، گفت:رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام می کند آمریکا از نظر علمی، اقتصادی و سیاسی سقوط کرده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵