تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳
کد مطلب : ۴۶۶۲۹۲
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه ملت با بصیرت ایران اسلامی اعلان آمادگی برای حضور در میدان مبارزه با آشوبگران کرده اند و این نیز نوعی جهاد است، گفت:نباید در برابر فتنه و توطئه افکنی های دشمنان انقلاب بی تفاوت باشیم.
۰
plusresetminus
نباید در برابر فتنه و توطئه‌افکنی‌های دشمنان بی‌تفاوت باشیم
به گزارش بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی،‌ در مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع وطن «امیرحسین نیک پور» که در حسینیه هشت بهشت وزراء محله سرخرود برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تحسین اقدامات بسیجیان در عرصه های مختلف،‌ به پیشینه سرخرود شهرستان محمودآباد در دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم، دفاع از امنیت و دفاع از سلامت اشاره و اظهار کرد: مردمان این شهر و بخش با تقدیم ۱۸۱شهید بخش و ۴۱شهید شهر سرخرود در عرصه دینداری و انقلابی بودن و حضور در صحنه های یار ی و حماسه و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوش دخشیدند.

نماینده ولی فقیه درمازندران با بیان اینکه مومنانی که صداقت دارند یا شهید شدن یا منتظر شهادت هستند،‌افزود: شهادت نتیجه جهاد است.به فرموده رهبری شهادت مزد جهاد است.

محمدی لائینی با بیان اینکه کسی که جهاد کرد اما شهید نشد خداوند در روز قیامت اجر شهادت را به شخص جهادگر می دهد، گفت: حضور در میدان دفاع مهم است و باید مورد توجه همگان باشد. انسان با حضور در عرصه جهاد،‌اجر و پاداش شهادت را برای خود تضمین کند.

وی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی به جهت عدم همراهی با آشوبگران و اغتشاش گران،‌جهاد کردند و ملت ایران اکنون مجاهد اند،‌ افزود: عدم همراهی با پروژه کشته سازی دشمنان انقلاب نوعی جهاد است.  

محمدی لائینی با اشاره به اینکه ملت با بصیرت ایران اسلامی اعلان آمادگی برای حضور در میدان مبارزه با آشوبگران کرده اند و این نیز نوعی جهاد است، ادامه داد:نباید در برابر فتنه و توطئه افکنی های دشمنان انقلاب بی تفاوت باشیم؛ نهادها، انجمن ها، خواص نباید سکوت کنند باید هزاران بیانیه در حمایت از نظام و محکومیت اغتشاشات از عوام و خواص در فضای حقیقی و مجازی منتشر شود.

وی با بیان اینکه هر مومنی باید در انتظار شهادت باشد اگر در انتظار شهادت نباشد در صداقت شخص تردید می شود، گفت:  وقتی جان و مال و ناموس یک ملت در خطر می‌افتد همه باید پای کار بیایند. طبق همه موازین شرعی و عرفی سکوت در برابر این جریان که باعث گسترش ناامنی می شود، زیبنده نیست.

محمدی لائینی با بیان اینکه باید با بصیرت، مقاومت و ولایت‌مداری در مقابل فتنه‌ها ایستادگی کرد و در صحنه حاضر شد، افزود: باید با این ویژگی‌ها توطئه‌های دشمن را با تمام وجود خنثی کنیم، اکنون ملت با بصیرت ایران بر اساس ولایت‌مداری و دوست داشتن کشور در محکوم کردن اهداف دشمنان یک صدا فریاد زدند امروز نوبت خواص است که در برابر اغتشاشات ضد انقلاب در کشور سکوت نکنند.

وی با اشاره به توصیه های شهدا در خصوص حفظ حجاب و اقامه نماز اول وقت،‌گفت: حفظ حجاب جهاد در راه خدا است.

شهید امیر حسین نیک پور فرزند قدرت نیک پور متولد دی ماه سال 1383 به عنوان بسیجی فعال و ورزشکار ساکن شهر سرخ‌رود شناخته شده در دی ماه سال 1400 اعزام به خدمت شده بود.شهید سرباز فراجا امیرحسین نیک پور در 25 آبان ماه از مرزبانان سراوانِ سیستان‌وبلوچستان در حین پایش و کنترل نوار مرزی دچار سانحه شده و بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين