تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
کد مطلب : ۴۶۶۲۸۷
معاون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مازندران یک استان خاص در صنعت طیور کشور است که در برهه‌های حساس توانست کشور را به آرامش برساند؛ گفت: با توجه به تنظیم بازار شب عید و ماه مبارک رمضان، باید طوری برنامه ریزی کنیم که بتوانیم حتی در صادرات این محصولات هم قدم برداریم و بازار هیچ کمبودی نداشته باشد.
۰
plusresetminus
ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای تنظیم بازار داخلی و صادرات
به گزارش بلاغ؛ حسین دماوندی‌نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی معاونین بهبود تولیدات دامی سراسر کشور در بابلسر گفت: مازندران یک استان خاص در صنعت طیور کشور است که در برهه‌های حساس توانست کشور را به آرامش برساند.

وی افزود: پس از اجرای طرح کارآمدسازی یارانه‌ها پیش بینی بر این بود که ۵۰ درصد تولیدات صنعت طیور کاهش یابد، اما تولیدکنندگان باغیرت صنعت طیور کشور ثابت کردند با روحیه جهادی می توان همه پیش‌بینی ها را برهم زد و با افزایش تولید نسبت به قبل از اجرای این طرح، نقش خود را در امنیت غذایی کشور بهتر از قبل ایفا کردند.
 
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: در شرایطی بودیم که مردم با ارایه کارت ملی نسبت به دریافت مرغ اقدام می‌کردند که بسیار ناراحت کننده بود اما با همت تولیدکنندگان و استراتژی صحیح مسوولان وزارت جهاد کشاورزی توانستیم به مازاد تولید برسیم و ذخیره این تولیدات را شاهد باشیم و مردم هم براحتی می توانند مرغ خود را تامین کنند.

دماوندی‌نژاد تاکید کرد: با توجه به تنظیم بازار شب عید و ماه مبارک رمضان، باید طوری برنامه ریزی کنیم که بتوانیم حتی در صادرات این محصولات هم قدم برداریم و بازار هیچ کمبودی نداشته باشد.
 
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی متذکر شد: امروز تولید ما از لحاظ قیمتی متعادل شده است و می‌توانیم بازارهای هدف دنیا را در دست بگیریم.پ

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين