تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱
کد مطلب : ۴۶۶۱۹۵
فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه ملت ایران به ماهیت رسانه های ضد ایرانی پی بردند، خاطرنشان کرد: صبرو بصیرت مردم باعث برملاشدن ماهیت اغتشاشگران شد.
۰
plusresetminus
صبرو بصیرت مردم ماهیت اغتشاشگران را برملا کرد / رسانه‌ها در انعکاس دستاورد‌های بسیج تلاش کنند
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت هفته بسیج با هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای استان مازندران دیدار کرد.

سردار مسلمی در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: هرکسی برخوردار از تفکر بسیجی باشد و در راه اعتلای انقلاب اسلامی و سازی گفتمان گفتمان امامین انقلاب و در مسیر ترویج این گفتمان باشد، او یک بسیجی واقعی است.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه  جهادگران و مجاهدان  در عرصه رسانه همه بسیجی هستند، افزود: همکاری تعامل، شناخت اهداف و بصیرتی که در مجموعه صداوسیمای مازندران است، مطلوب است.

مسلمی با تصریح بر طراحی برنامه‌های منشا اثر در صداوسیما، خاطرنشان کرد: دشمن با ابزار رسانه در حال پمپاژ ناامیدی و یاس در جامعه است، و میبایست تولید محتوا در رسانه  متناسبت با شرایط امروز جامعه و نیز آگاه بخشی و اطلاع رسانی درست باشد تا توطئه دشمنان خنثی شود.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به اینکه انعکاس خدمات بسیج به مردم باید مورد توجه جدی رسانه‌ها باشد، اضافه کرد:خدمات بسیج در حوزه‌های درمانی بسیار چشمگیر است.

مسلمی با اعلام اینکه استان مازندران دارای ۱۶ مرکز درمانی و یک بیمارستان است، اضافه کرد: در مراکز درمانی بسیج در شهرستان‌ها به قشر مستضعف خدمات ارائه میشود.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به محرومیت زدایی بسیج سازندگی در مناطق محروم و فعالیت گروه‌های جهادی افزود: علاوه بر ان بسیج سازندگی کار‌های زیربنایی و پروژه‌های بزرگی مثل زباله سوز، را برعهده گرفته است که پشرفت ۹۰ درصدی داشت و این نیاز به اطلاع رسانی به مردم است.

مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ما در یک جنگ ترکیبی قرار داریم و رسانه یک بخش انکار ناپذیر این جنگ است.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه رسانه های ضد ایرانی و معاندین در تلاش برای برهم زدن امنیت روانی مردم جامعه هستند، گفت:امروز جنگ روایت ها است و خلق راویت هم نیازمند هنر رسانه است.

مسلمی با بیان اینکه ملت ایران به ماهیت رسانه های ضد ایرانی پی بردند، خاطرنشان کرد: صبرو بصیرت مردم باعث برملاشدن ماهیت اغتشاشگران شد.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با تصریح بر اینکه دشمن با برنامه ریزی تمام عیار  علیه ملت و نظام کار می کند، بیان کرد: حمایت معاندان در اغتشاشات اخیر به وضوح دیده می شود و مردم با بصیرت خود اهداف دشمنان را ناکام گذاشتند.

سردار مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش روحانیت در انقلاب و تحقق آرمان های شهدا پرداخت و گفت : نیاز است که صداوسیمای مازندران عملکرد و فعالیت انقلابی روحانیت را مستند سازی  و اطلاع رسانی کند.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه ترویج تفکر بسیجی در جامعه ضروری است، گفت: رسانه ملی در ترویج تفکر و اندیشه ناب بسیجی نقش مهم و موثری دارد و باید برای ترویج آن در بین مردم و جامعه تلاش کند.

سردار مسلمی انعکاس دستاوردهای بسیج را ضرورت امروز رسانه ملی برشمرد و خاطرنشان کرد: بسیج قدرت نرم نظام است و اثرگذاری و اعتماد ملت به بسیج بخاطر همین مردمی بودن بسیج است.

 گفتنی است ؛در پایان دیدار از همکاری و زحمات هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مازندران تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين