تاریخ انتشارجمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۴۶۵۸۲۲
فرمانده سپاه کربلا گفت: حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ها این مسئله را ثابت کرده که ایران اسلامی ماندنی و قوی و یک نظام مردمی و پشتوانه مردمی دارد.
۰
plusresetminus
ایران اسلامی ماندنی و قوی و یک پشتوانه مردمی دارد
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگاران در ساری، با اشاره به  حضور باشکوه مردم در یوم الله ۱۳ آبان گفت: این حضور حماسی پاسخ محکمی به استکبار و همه کسانی در پی تضعیف نظام اسلامی هستند، می‌باشد.

فرمانده سپاه کربلا با بیان این مطلب که امروز مردم با بصیرت استان مازندران در جای جای این خطه لاله خیز  با هوشمندی و بصیرت شناخت دقیق در میدان حضور دارند، افزود: امروز میدان رویارویی تفکر اسلامی با تفکر لیبرال دموکراسی غربی است و حضور باشکوه احاد مردم نشان داد شد که ملت پشت نظام جمهوری اسلامی و خون شهیدان ایستاده و همین  سبب استمرار نظام خواهد شد.

مسلمی در ادامه حضور پرشور و شکوهمند مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان را پاسخ محکمی به استکبار جهانی و افراد ناآگاه داخلی که در صدد فتنه انگیزی هستند دانست و اضافه کرد: قطعا این راهپیمایی پاسخ محکمی برای استکبار و ایادی آن‌ها خواهد بود.
 

فرمانده سپاه کربلا در پایان سخنان خود تاکید کرد:  حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ها این مسئله را ثابت کرده که  ایران اسلامی ماندنی و قوی و یک نظام مردمی و پشتوانه مردمی دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين