تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۴
کد مطلب : ۴۶۵۶۱۱
در ادامه پروژه کشته سازی اغتشاشات اخیر در استان مازندران، رسانه های ضد انقلاب دست به دروغ جدیدی برای زنده نگهداشتن اغتشاشات در استان زدند.
۳
plusresetminus
مائده جوانفر قربانی جدید "امپراتوری دروغ" در مازندران
به گزارش بلاغ، در ادامه پروژه کشته سازی اغتشاشات اخیر در استان مازندران، رسانه های ضد انقلاب دست به دروغ جدیدی برای زنده نگهداشتن اغتشاشات در استان زدند. این بار خانم مائده جوانفر پرستار رامسری که در حادثه رانندگی فوت نموده است قربانی جدید #امپراتوری_دروغ رسانه های ضد انقلاب شد.

این خانم پرستار ۲۸ ساله ساعت ۱۷ روز ۳ آبان ماه با خودرو ۲۰۶ خود از آزاد راه قزوین به رشت در حال حرکت به سمت رشت بوده که در گردنه کوهین به دلیل خواب آلودگی خودرواش دچار انحراف شده و به گاردریل  کنارجاده برخورد می نماید. افسر کارشناس علت تصادف را  عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه برابر ماده ۱۲۹ آیین نامه راهور تشخیص داده که مصدوم پس از انتقال به بیمارستان شهید رجایی قزوین بعلت شدت جراحات وارده فوت می نماید. همین موضوع دستاویز این رسانه ها شده تا از فوت این خانم بهره برداری های نامشروع سیاسی خود را داشته باشند.

این رسانه ها با برجسته سازی فوت این خانم پرستار که در راه بازگشت از محل کار خود  بوده تلاش نمودند زمینه ایجاد تشویش افکار عمومی در سطح استان را فراهم کنند و از این موضوع سوء استفاده نمایند که با هوشیاری مردم رامسر این توطئه نیز خنثی گردید.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين