نبرد ۶ امتیازی در وطنی برنده نداشت؛

نساجی 0-0 ذوب‌آهن، بی‌روح مثل سکوهای وطنی

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
کد مطلب : ۴۶۵۰۷۱
دو تیم نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان بعد از ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند. این بازی برخلاف دیدار پرگل هفته گذشته نساجی، بدون موقعیت جدی گلزنی به پایان رسید.
۰
plusresetminus
نساجی 0-0 ذوب‌آهن، بی‌روح مثل سکوهای وطنی
به گزارش بلاغ، از ساعت ۱۵ عصر امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر وطنی قائمشهر، نساجی مازندران از ذوب‌آهن اصفهان میزبانی می‌کرد. هم امتیاز بودن دو تیم در جدول این دیدار را برای هر دو تیم حساس و مهم کرده بود. در نیمه اول دو تیم سعی در بستن راه‌های نفوذ رقیب را داشتند و اولویت آنها بسته نگه داشتن دروازه خودشان بود. در نیمه اول نساجی به کانال‌های کناری ذوب و فضای خالی پشت دفاع چشم دوخته بود که بازیکنان ذوب با یک بازی حساب شده اجازه بازیسازی را به شمالی‌ها ندادند. در نیمه دوم نساجی در همان دقایق ابتدایی صاحب موقعیت شد ولی نتوانست از این موقعیتها استفاده کند. در ادامه دو تیم با تعویض تاکتیکی سعی در تغییر روند بازی داشتند اما در خلق موقعیت چندان موفق نبودند. در دقایق پایانی با ورود مسعود شجاعی روند بازی کمی به سمت نساجی تغییر کرد و در وقت های تلف شده مسعود شجاعی در محوطه ذوب آهن سرنگون شد و کادر فنی نساجی و بازیکنان این تیم اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند ولی داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی،  ایوب کلانتری (۷۲-محمد شریفی)، علی شجاعی، حسین زامهران (۷۲-مسعود شجاعی) ، حامد شیری، آداما نیان(58- رضا جعفری)، صابر حردانی (۸۹-متین کریم زاده)، مهرداد عبدی، علیرضا ابراهیمی، عبدالکریم اسلامی(88- عرفان گل محمدی)
سرمربی: حمید مطهری

ترکیب ذوب آهن:
حبیب فرعباسی، امیرحسین صدقی (۷۵-محمد علی فرامرزی)، حامد نورمحمدی، آرمان قاسمی، سجاد عاشوری (۷۵-محمد امین درویش)، امیرحسین رنگرز جدی، سیدمحمد قریشی، محمدرضا سلطانی‌مهر، محمدحسین اسلامی، سجاد جعفری (۸۷-نادر محمدی)، محمد رضا سلیمانی (۷۵-دارکو بیدوف)
سرمربی: مهدی تارتار

اتفاق ویژه:
در روزی که تماشاگران نساجی از حضور در استادیوم و حمایت از تیم شان محروم بودند یک هوادار خردسال نساجی موفق شد وارد ورزشگاه شود و تنها تماشاگر این بازی لقب بگیرد

بهترین بازیکن زمین:
 سجاد عاشوری در دقایقی که در زمین حضور داشت با قطع توپ های به موقع ارسال پاس های دقیق و بازی سازی بارها خط دفاعی نساجی را آزار داد و موثرترین بازیکن میدان بود

*حواشی:
*پیش از شروع دیدار مسعود شجاعی و محمد نوری برخورد گرمی با هم داشتند.
*با وجود بدون تماشاگر بودن بازی هواداران نساجی روی بام های خانه های مشرف به ورزشگاه حضور داشتند و تیم شمالی را تشویق می کردند.
*در دقیقه ۳۵ بازی برای دقایقی به دلیل مصدومیت ایوب کلانتری متوقف شد و کلانتری مجبور به تعویض جوراب خودش که پاره شده بود شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
شکستن ایران متحد هدف اصلی دشمن
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
بسیج چیست و بسیجی کیست؟
يکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۸