تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۴۶۵۰۶۸
فرمانده سپاه کربلا ، در هفته گرامیداشت فراجا از ستواندوم کاظم غلامی مامور شجاع و ایثارگر دریابانی ،که در راه دفاع از امنیت و منافع مردم در اغتشاشات اخیر نوشهر مجروح شده بود ، دیدار و عیادت کرد.
۰
plusresetminus
عیادت فرمانده سپاه کربلا از یکی از مدافعان امنیت در اغتشاشات اخیر+تصاویر
به گزارش بلاغ، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا ، در هفته گرامیداشت فراجا از ستواندوم کاظم غلامی مامور شجاع و ایثارگر دریابانی ،که در راه دفاع از امنیت و منافع مردم در اغتشاشات اخیر نوشهر مجروح شده بود ، دیدار و عیادت کرد.

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، در هفته گرامیداشت فراجا از ستواندوم کاظم غلامی مامور شجاع و ایثارگر دریابانی، که در راه دفاع از امنیت و منافع مردم در اغتشاشات اخیر نوشهر مجروح شده بود، دیدار و عیادت کرد.

وی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی که با نثار جان خویش امنیت و آرامش را برای مردم کشور به ارمغان آوردند، گفت: نیروی انتظامی امروز به درستی و شایستگی  با اراده مستحکم انجام وظیفه کرده است.
 

فرمانده سپاه کربلا با تصریح  براینکه استکبار جهانی با همه ابزار‌ها به دنبال تضعیف نظام است، افزود: نیروی انتظامی یکی از بازو‌های قدرتمند نظام است و بعنوان مدافع و محافظ نظام در همه عرصه‌ها حضور دارد.

مسلمی در ادامه با بیان اینکه سپاه به عنوان مدافع نظام با همه توان در خدمت نیرو‌های خدوم انتظامی برای حفاظت از نظام است، خاطرنشان کرد: باید از شجاعت و فداکاری نیروی‌های انتظامی در حفاظت از امنیت مردم قدردانی کرد.
 

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به غفلت برخی از دستگاه‌های متولی در اجرای قانون عفاف و حجاب هم یادآور شد: باید همه دستگاه‌های متولی در این امر آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی را شناسایی و به رفع آن‌ها بپردازند.
 

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين