رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران خبر داد:

برگزاری نمازجمعه نیمه مهرماه در تمام شهرهای مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۴۶۵۰۶۵
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران، گفت: نماز جمعه پانزدهیمن روز از مهرماه در 47 شهرستان مازندران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
برگزاری نمازجمعه نیمه مهرماه در تمام شهرهای مازندران
حجت‌الاسلام محمد انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ؛ از آخرین وضعیت برگزاری نماز جمعه این هفته در  شهرهای مختلف مازندران خبر داد و اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه وزارت کشور و ستاد ملی کرونا و استانداری مازندران، این هفته نیز در تمام شهرهای استان نماز وحدت آفرین جمعه اقامه خواهد شد.

وی با بیان اینکه سومین نماز جمعه مهرماه 1401 برای هفتاد و یکمین هفته متوالی در تمامی شهرهای استان برگزار می‌شود؛ افزود: بنا بر آخرین تصمیمات اعلام شده دیگر عدم برگزاری نماز جمعه در شهرهای استان را نخواهیم داشت و نماز جمعه با رعایت کامل تمامی پروتکل‌های بهداشتی بلامانع است.
 
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران با بیان اینکه بسته به تصمیم اتخاذ شده، برقراری نماز جمعه به شرط برگزاری نماز جمعه در شهرهای زرد در مصلی‌ها و در شهرهای نارنجی و قرمز در محیط‌‌های باز در تمامی شهرهای استان اقامه می‌شود؛ تصریح کرد: نکته مهم در برگزاری نماز در شرایط حال حاضر،  رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی با توجه به بازگشت رنگ نارنجی به برخی شهرهای استان است.

انتظاری خاطرنشان کرد: این هفته پانزدهم مهرماه اقامه نماز جمعه در تمام شهرهای استان با وضعیت زرد (در مصلی‌ها) و نیز شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز (در فضای باز و حداکثر به تعداد 100 نفر و به مدت 40 دقیقه) بلا مانع است.

وی در پایان گفت: نماز جمعه در پانزدهمین روز از مهرماه در 47 شهرستان مازندران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی (طبق جدول انحصاری) برگزار می‌شود.

به گزارش بلاغ، شروع مراسم نمازجمعه در مرکز مازندران از ساعت 11 صبح خواهد بود و درب‌های مصلی ساری از ساعت 10 به روی نمازگزاران گشوده خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين