تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۶۵۰۳۵
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: سود اغتشاشات را دشمنان می‌برند و آنهایی که دل در گرو دشمن دارند باید بدانند که همه توطئه‌ها علیه انقلاب نقش بر آب خواهد شد.
۰
plusresetminus
همه توطئه‌ها علیه انقلاب اسلامی نقش بر آب شد/لزوم برخورد قاطع با شیطنت‌های دشمنان
به گزارش بلاغ، غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به حضور رهبر معظم انقلاب در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلح و بیان سخنان حکیمانه از سوی ایشان، با اشاره به اینکه  از ابتدای انقلاب هم اینگونه بوده دشمنان هر موضوع و مساله‌ای را دستاویزی می‌کنند تا به آرمان‌ها، منافع و امنیت کشور لطمه بزنند، اظهار کرد: برایشان فرقی نمی‌کند، تنها می‌خواهند به هدف خود برسند و پای جوانان را وسط بکشند.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تجربه چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی نشان داد دشمنان این کشور خیرخواه این کشور نیستند، تصریح کرد: دشمنان همواره تمام توان خود را به خرج دادند تا مقابل پیشرفت‌های انقلاب را بگیرند از حمایت‌های کشورهای جهان برای شکست دادن ایران در جنگ تحمیلی گرفته تا اکنون که شاهد فعالیت هزاران شبکه برای به انحراف کشیدن جوانان هستیم.

شریعتی ادامه داد: جوانان باید بدانند دشمنان همان‌هایی بودند که صدام را تجهیز کردند، نگاه نکنند اکنون دایه مهربان‌تر از مادر شدند باید بدانند تلاش‌شان این است اکنون که کشور به پیشرفت و ثبات می‌رسد با اغتشاشات این انقلاب را زیرسوال ببرند.

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ریشه در انقلاب عاشورا دارد، اظهار کرد: دشمنان بدانند با این تحریکات هیچ‌گاه انقلاب ما از بین نمی‌رود بلکه انقلاب پایدار است.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس بیان کرد:  اعتراض به یک روش و رفتار حق هر کسی است ولی باید بگوییم موضوع اخیر از مرز اعتراض گذشت و به مرز، بحران و اغتشاش رسید.

شریعتی ادامه داد: دیدیم افرادی که گرداننده اصلی این اتفاقات بودند چه شقاوتی دست به هر خشونتی می‌زنند و نهایت قساوت و خشونت بود و هیچ نظام سیاسی اینگونه خشونت‌ها را برنمی‌تابد و خواسته مردم هم در راهپیمایی‌های اخیر این بود، نیروی انتظامی با این مسائل برخورد کند و از امنیت پاسداری شود.

وی تاکید کرد: سود اغتشاشات را دشمنان می‌برند و آنهایی که دل در گرو دشمن دارند باید بدانند که همه توطئه‌ها علیه انقلاب نقش بر آب خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين