سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نور:

هیچ کلاسی در شهرستان نور بدون معلم نیست

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۴۶۵۰۰۵
سرپرست آموزش و پرورش نور با اشاره به اینکه هیچ کلاسی بدون معلم نیست گفت: برای تعمیر، نوسازی و تجهیز مدارس در شهر نور، رویان و ایزدشهر مبلغ ۲۰ میلیارد ریال هزینه شد.
۰
plusresetminus
هیچ کلاسی در شهرستان نور بدون معلم نیست
به گزارش بلاغ، حسن ولی پور در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز سال تحصیلی اظهارکرد: هدف و رسالت آموزش و پرورش تمدن نوین اسلامی است و این دیدگاه اساسی ما در حوزه آموزش و پرورش است که خود را ملزم می‌دانیم در این راه حرکت کنیم.
 
وی با اشاره به وضعیت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید افزود: آموزش و پرورش نور ۱۰۰ واحد آموزشی و ۶۲۹ کلاس درسی دارد که در مجموع ۹۰۲ پرسنل در حوزه مختلف مشغول به کار هستند.
 
سرپرست آموزش و پرورش نور خاطرنشان‌کرد: امسال تعداد دانش آموزان سال تحصیلی جدید ۱۳هزار و۲۴۷ نفر است که یک هزار و ۱۱۹دانش آموز در کلاس اول ابتدایی مشغول تحصیل شدند که رقم قابل توجهی است.

این مسئول با اشاره به اینکه هیچ کلاسی بدون معلم نیست بیان کرد: برای تعمیر، نوسازی و تجهیز مدارس در شهر نور، رویان و ایزدشهر مبلغ ۲۰ میلیارد ریال هزینه شد.
 
ولی پور تأکیدکرد: انگیزه و استعداد دانش آموزان برای هدایت تحصیلی بسیار مهم است و نقش مشاوران متخصص و با تجربه در کنار معدل و آزمون برای هدایت تحصیلی دانش آموزان بسیار تاثیرگذار است.
 
وی گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از خانواده‌ها به نوعی با آموزش و پرورش ارتباط هستند خبرنگاران می تواند اطلاع رسانی و پیشگیری موضوعات مختلف در این راستا تاثیرگذار باشند.
 
سرپرست آموزش و پرورش نور افزود: مشاوران متخصص و با تجربه در مدارس در خصوص رابطه بین دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مدرسه می‌تواند در رفع بسیاری از مشکلات تاثیرگذار باشد که باید این حوزه مهم با جدیت بیشتری پیگیری شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين