تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۴۶۴۶۸۱
نایب‌قهرمان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: همه زحمت کشیدند اما اشتباه از خود من بود و حریفم استفاده کرد.
۰
plusresetminus
یزدانی: همه زحمت کشیدند اما من اشتباه کردم/ تیلور از من هوش بیش‌تری داشت
به گزارش بلاغ، حسن یزدانی، نایب‌قهرمان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲ - بلگراد پس از بازگشت به ایران پیرامون استقبال مردم از کاروان تیم ملی اظهار داشت: شرمنده مردم هستم و امیدوارم بتوانیم در آینده نزدیک محبت‌شان را جبران کنم و با خوش‌رنگ‌ترین مدال جواب‌شان را بدهیم.
وی درباره شکستن رکورد جهان پهلوان غلامرضا تختی (از نظر تعداد مدال‌های جهانی و المپیک) بیان داشت: قبلا هم گفته‌ام که دنبال رکورد نیستم و فقط می‌خواهم تا وقتی کشتی می‌گیرم، دل مردم را شاد کنم. جهان پهلوان تختی چه از نظر مدالی و چه از نظر اخلاق سرآمد همه هستند.
 
یزدانی در مورد تمجید دیوید تیلور از خودش پس از فینال صربستان عنوان داشت: او همیشه به من محبت داشته و امیدوارم در آینده نزدیک رقابت سالم و خوبی با هم داشته باشیم و هرکسی که حقش است مدال بگیرد.
 
او در این باره که پدرش انتقادات تندوتیزی را علیه رئیس فدراسیون کشتی بیان کرده، تأکید داشت: پدر عزیز ماست. باخت همیشه ناراحتی دارد و این طبیعی است؛ خانواده‌ها هم بیش از همه ناراحت می شوند اما در آینده نزدیک امیدوارم باخت را با پیروزی جبران کنم.
 
نایب‌قهرمان جهان و المپیک در رابطه با مشکلات آنالیز تیم ملی گفت: همه زحمت کشیدند اما اشتباه از خود من بود و حریفم استفاده کرد. او با‌هوش‌تر بود و بهتر عمل کرد و از نقاط ضعف من استفاده کرد. من عملکردی که می‌خواستم را نتوانستم روی تشک پیاده کنم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين