تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۴۶۴۶۷۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل گفت: فرهنگ ناب دوران دفاع مقدس و رشادت و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به نسل جوان جامعه انتقال پیدا کند.
۰
plusresetminus
فرهنگ ناب دوران دفاع مقدس باید به نسل جوان انتقال یابد
به گزارش بلاغ، مهرداد بابایی در نشست خبری هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هفته دفاع مقدس به اهمیت موضوع رسانه در دنیای كنونی اشاره و افزود: دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران است واوج عزت و اقتدار ملت قهرمان ایران و رزمندگان سلحشور اسلام در مبارزه با دشمنان می باشد كه رسانه های گروهی باید بر حسب وظیفه و تكلیف در انتقال ارزش های معنوی آن بكوشند.

بابایی بیان کرد:دشمنان انقلاب با استفاده از ابزارهای مختلف در جنگ نرمی که علیه جمهوری اسلامی ایران راه انداختند، سعی دارند آرمانها ، ارزش ها و ارکان انقلاب و نظام را با انحاء مختلف با ایجاد شبهات گوناگون زیر سوال ببرند لذا باید رسانه های همسو بکوشند تانسل جوان و نوجوان ما که نه انقلاب را دیده و نه دفاع مقدس را درک کردند دچار این شبهات و تحریفات نشوند و این همان چیزی است که مقام معظم رهبری نیز بارها به آن اشاره نموده است بنابراین رسانه ها در این راستا باید هوشیار و آگاه باشند.
 
وی تصریح کرد،: نسل آینده باید بداند که در آن زمان چه اتفاقی افتاد و چه کسی جنگ را به ما تحمیل کرده است؛ ودر دفاع مقدس چه اتفاقاتی رخ داده و به چه شکل توانستیم پیروز شویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در پاسخ به پرسش امر به معروف مسئولان گفت: در حال حاضر یکی از وظایف اصلی رسانه ها امر به معروف و نهی از منکر مدیران و مسئولین بوده که همه ما باید نسبت به این امر اهتمام ورزیده و از طرف دیگر طبق قانون آن‌ها نیز باید جوابگو باشند اما این انتقاد رسانه ای نبایدباهدف متشنج کردن جامعه باشد بلکه درلقای اخلاق رسانه ای باید صورت گیرد.

بابایی با اشاره به شعار هفته دفاع مقدس امسال ما مقاوم هستیم، افزود: برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس امسال در نظر گرفته شده است که عبارتند ازتجلیل از یادگاران دفاع مقدس یادواره شهدای دوران دفاع مقدس، غبارروبی مزار شهدا ونشست های بصیرتی و ،برگزاری مسابقات فرهنگی،هنری،علمی و ورزشی در پایگاههای بسیج و صبحگاه مشترک ۳۱شهریور نیروهای مسلح بویژه گردان های بسیج در امامزاده قاسم و همچنین خاطره گویی فرماندهان دفاع مقدس در مدارس ازجمله برنامه های هفته دفاع مقدس امسال در شهرستان بابل است.

وی یادآور شد:از شاخص ترین برنامه هفته دفاع مقدس امسال دیدار با ۱۵۰۰خانواده شهید شهرستان دریک روز در قالب ۱۵۰تیم بوده است که هرتیم بایداز ۱۰خانواده شهید در این رزمایش دیدار کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين