نماینده ولی فقیه در مازندران:

قدرت‌های غربی قابل اعتماد نبوده و نیستند

تاریخ انتشارجمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
کد مطلب : ۴۶۳۹۷۲
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: باید بدانیم قدرت‌های غربی قابل اعتماد نیستند و به قدرت‌های استکباری اعلام می‌کنیم که نه اجازه می‌دهیم دولت جمهوری اسلامی را ساقط کنند و نه به آنها اعتماد خواهیم کرد.
۰
plusresetminus
قدرت‌های غربی قابل اعتماد نبوده و نیستند
به گزارش بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نمازجمعه ساری تقوای الهی را زمینه ترقی و سعادت انسان دانست و افزود: وجود و جان انسان با تقوا و عمل به دستورات قرآن نورانی خواهد شد.

وی با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آنان به عنوان شهیدان زنده یاد کرد و خواستار توجه به رفع نیازها و مسائل فراروی آزادگان شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به روز جهانی مسجد توجه به اسناد بالادستی را امری مهم برشمرد و گفت: مساجد متعلق به همه مردم است و اختصاص به قشر و قبیله خاصی ندارد و همانند خانه و اسناد بالادستی است.

محمدی لائینی با تاکید براین که خانه و زندگی را با سبک زندگی قرآنی و مسجد هماهنگ کنیم، تصریح کرد: مسجد از نظر مهندسی و معماری قلب شهر محسوب می‌شود و فرهنگ و معماری و مدیریت مسجد باید در جامعه الگو شود.

امام جمعه ساری با عنوان اینکه غربت مسجد سبب نارضایتی و شکایت در روز قیامت می‌شود، گفت: نباید مساجد را خالی گذاریم.

وی با اشاره به اینکه سیستم سرمایشی و گرمایشی مسجد جامع ساری مشکل دارد، از متولیان امر خواست تا مشکل موجود در سیستم را حل کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و افزود: طی چهار دهه اخیر خدمات زیاد ی از سوی دولت‌ها در کشور صورت گرفته است و باید دولتمردانی از جنس شهیدان رجایی و باهنر داشته باشیم.

وی با اشاره به جریان کودتای ۲۸ مردادماه اظهار داشت: این کودتای آمریکایی - انگلیسی سبب سرنگونی دولت مردمی دکتر مصدق و روی کارآمدن دولت مزدور پهلوی شده است اما انقلاب اسلامی سبب مهندسی معکوس شد ودولت دست نشانده را سرنگون و دولت انقلابی و مردمی را مستقر کرده است.

امام جمعه ساری با بیان اینکه تز برخی‌ها تز آمریکا و نظم جهانی سیاسی آمریکایی است، افزود: به رغم تذاکرات مکرر رهبری مبنی بر اینکه به آمریکا ودشمنان اعتماد نکنیم، متأسفانه برخی‌ها به غربی‌ها نگاه دارند.

محمدی لائینی افزود: تمام مصیبت‌ها به واسطه اعتماد به دشمن و دوست فرض کردن دشمن بر سرما آمده است و باید بدانیم قدرت‌های غربی قابل اعتماد نیستند و به قدرت‌های استکباری اعلام می‌کنیم که نه اجازه می‌دهیم دولت جمهوری اسلامی را ساقط کنند و نه به آنها اعتماد خواهیم کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين