تاریخ انتشارجمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
کد مطلب : ۴۶۳۹۶۸
مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که از عصر امروز محور «هراز» از آب اسک به سمت رودهنِ همچنین محور «چالوس» از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران از ساعت ۱۴ یک‌طرفه می شوند.
۰
plusresetminus
محور چالوس و هراز عصر امروز یکطرفه می‌شوند
به گزارش بلاغ، به استناد اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، محور «هراز» از آب اسک به سمت رودهنِ همچنین محور «چالوس» از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران از ساعت ۱۴ امروز یک‌طرفه خوااهند شد.

در ادامه این خبر آمده است: طی شبانه روز گذشته آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۷۹ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب نمایند.
 
محور کندوان
 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود
 
محور هراز
 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه خواهد بود
 
 
آخرین وضعیت راه‌های امروز جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۰۸
 
محورهای شمالی
 
ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده‌های وینه و آتشگاه
 
تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت)
 
ضمناً محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می‌باشند.
 
 
محور مسدود شریانی
 
ریگان - ایرانشهر
 
محور دارای انسداد فصلی
 
لاسم - ارجمند
 
محورهای مسدود غیر شریانی
 
تهران - امامزاده داوود
 
جوزم - دهج
 
به هموطنانی که قصد دارند امروز جمعه ۲۸ مرداد ماه ۱۴۰۱ از دو محور یاد شده سفر کنند، حتما به موارد فوق توجه کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين