تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲
کد مطلب : ۴۶۳۷۴۱
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را شرح داد.
۰
plusresetminus
نساجی چه زمانی در قائمشهر میزبان می‌شود؟
به گزارش بلاغ، در فاصله چند روز تا شروع لیگ برتر نرسیدن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به این مسابقات به یک دغدغه بزرگ برای طرفداران نساجی تبدیل شده است. روند ترمیم و بازسازی ورزشگاه وطنی همچنان ادامه دارد و به مراحل پایانی نزدیک می‌شود. با این حال نساجی در هفته اول لیگ مجبور است در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبانی کند.

در چنین شرایطی ایزد سیف‌الله‌پور، مدیرعامل باشگاه نساجی، آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی را شرح داد.

وی بیان کرد:‌ پس از سفر رئیس جمهور به مازندران، اتفاقات خوبی درمورد ورزشگاه وطنی افتاد و خدا را شکر با حمایت‌های حسینی‌پور (استاندار مازندران) و حسن رنگرز (مدیرکل ورزش و جوانان مازندران) این استادیوم که در دل شهر اما قدیمی بود، مرمت شد. رختکن‌ها، VIP، CIP، سیستم نور و ... راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: در مورد زمین چمن با توجه به مشکلاتی که در ابتدای کاشت وجود داشت، بهره‌برداری مقداری به تاخیر افتاد. این زمین اکنون آماده است اما نیاز به مقداری کار دارد و حداکثر تا 20 روز آینده آماده خواهد شد. حتی ‌می‌توانستیم بازی با مس را هم در وطنی برگزار کنیم اما به این دلیل که هنوز کشت خزانه صورت نگرفته و احتمال برگزاری بازی در شرایط بارندگی، امکان آسیب زمین وجود داشت.

مدیرعامل نساجی همچنین گفت: هزینه‌های زیادی برای وطنی شده و از خبرنگاران تا ورزشکاران 2 سال پیرامون آن صحبت کردند. حیف بود این زمین را به راحتی از دست بدهیم. ما از استانداری و اداره کل ورزش و جوانان درخواست کردیم افتتاح این پروژه را به تاخیر اندازند تا زمین آماده و مهیای برگزاری مسابقات شود.

سیف‌الله‌پور در بخش دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد: کار ساخت CIP و رختکن‌ها انجام شده و سه روز قبل هم کار مربوط به سیستم نور را انجام دادند. خروجی در مانده که با مالک زمین آن قسمت نیز در حال توافق هستند. مشکلات در این زمینه حل شده و تا 20 مرداد این مراحل افتتاح می‌شود اما بابت زمین مشکلاتی وجود دارد که البته اگر مشکل خاصی نباشد بعد از بازی با ملوان در هفته سوم بتوانیم بازی‌های خود را در این ورزشگاه برگزار کنیم.

مدیرعامل نساجی در پایان گفت: از ساکت، مدیرعامل سپاهان، استانداری، یگان ویژه اصفهان و ... که برای برگزاری بازی ما در نقش جهان همکاری کردند تشکر می‌کنم. دیدار دوم ما با سپاهان نیز در همین ورزشگاه است. احتمال برگزاری دیدار با ملوان در وطنی خیلی زیاد است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين