کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ورود کمیسیون بهداشت مجلس به موضوع مدیریت هزینه‌های درمان و دارو

17 مرداد 1401 ساعت 12:30

یک نماینده مجلس درباره برنامه وکلای ملت برای مدیریت هزینه‌های درمان و داروی مردم گفت: با گزارشی که از کمیسیون بهداشت گرفتیم، اعضای کمیسیون به این مسئله ورود کرده‌اند.


به گزارش بلاغ، الهام آزاد نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در مورد موج جدید کرونا و اهمیت واکسیناسیون برای مقابله با این ویروس منحوس اظهار داشت: طبیعی است افرادی که دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، باید دوز چهارم را هم دریافت کنند تا بدنشان در مقابل ویروس کرونا ایمن شود.

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر پیک جدید کرونا با شیب ملایمی در حال افزایش است و اگر مردم به بحث واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌ها اهتمام داشته باشند، شیوع کرونا شیف منفی گرفته و به تبع آن آمار تلفات و مبتلایان کمتر می‌شود.

نماینده مردم نائین در مجلس خاطر نشان کرد: ان شالله مردم از دوز چهارم واکسن کرونا استقبال کنند تا دیگر شاهد افزایش شمار مبتلایان و تلفات ناشی از کرونا نباشیم.

آزاد در مورد برنامه مجلس برای مدیریت هزینه‌های درمان و دارو گفت: این مسائل مربوط به وظایف کمیسیون بهداشت و درمان مجلس است، البته با توجه به گزارشی که از این کمیسیون گرفتیم، دوستان ما در کمیسیون بهداشت به این مسئله ورود کرده‌اند که ان شا الله بتوانند موضوع هزینه‌های درمان و دارو را سامان دهند.

نماینده نایین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه زیرساخت‌های کشور در این حوزه به درستی چیده نشده است، بیان داشت: ان شا الله با تدابیری که کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دارد این روند اصلاح شود و مردم ما طبق قانون اساسی که باید از حق بهداشت و درمان رایگان برخوردار باشند، بتوانند از خدمات بهداشت و درمان به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 463709

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/463709/ورود-کمیسیون-بهداشت-مجلس-موضوع-مدیریت-هزینه-های-درمان-دارو

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com