تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
کد مطلب : ۴۶۳۷۰۷
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران گفت: اهمیت فعالیت خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای در جبهه حق و باطل بیش از پیش و در اطاعت از فرمان رهبری و جهاد تبیین خودنمایی می‌کند و می‌طلبد که با منش و معرفت عاشورایی، رسالتی زینبی را ایفا کنید.
۰
plusresetminus
خبرنگاران با منش و معرفت عاشورایی رسالت زینبی را ایفا کنند
به گزارش بلاغ، عبدالمهدی حق‌شناس مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

السلام علیک یا اباعبدالله (ع)

اولین درس بزرگ عاشورا، درس فدا شدن در راه دین و در راه خدا است. (رهبر معظم انقلاب)

تلاقی شدن روز عاشورا و روز خبرنگار حسن تصادفی است تا بیشتر بدانیم و بیاندیشیم که عاشورا و حماسه کربلا بزرگترین نمونه و مصداق بارز مطالبه گری و فسادستیزی در برابر جریان فساد و فاسدان و مستکبران زمان است.

در عرصه تقابل حق و باطلِ دنیای امروز، عیادی مستکبرین به دنبال تخریب چهره اولین و تنها حکومت شیعی و دینی دنیا به وسیله ابزار‌ها و امکانات رسانه‌ای دربند خویش هستند؛ لذا اهمیت فعالیت خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای در جبهه حق و باطل بیش از پیش و در اطاعت از فرمان رهبری و جهاد تبیین خودنمایی می‌کند و می‌طلبد که شما عزیزان با منش و معرفت عاشورایی، رسالتی زینبی را ایفا کنید.

حسن تلاقی روز خبرنگار و عاشورای حسینی درس‌ها و پیام‌های زیادی دارد که فعالان رسانه‌ای باید توجه و تامل بیشتری در آن نسبت به واقعیت‌های موجود در نبرد کنونی جبهه حق و باطل داشته باشند.

ضمن آرزوی قبولی عزاداری تمام همکاران گرانقدر؛ روز خبرنگار را گرامی داشته و برای خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان خبری و تمامی فعالان رسانه‌ای مازندران آرزوی شفاعت و زیارت آقا اباعبدالله الحسین (ع) را داریم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين