مسئول ستاد پیاده‎روی اربعین راهيان کربلا مطرح کرد:

اربعین فرصت خوبی برای خدمت خالصانه/اسکان 10 هزار نفر در موکب فاطمه الزهرا(س)

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۴۶۳۶۵۰
مسئول ستاد پیاده‎روی اربعین راهيان کربلا اربعین حسینی را شکوه همستگی اجتماعی امت اسلامی عنوان کرد و گفت: اربعین فرصت خوبی برای خدمت خالصانه است.
۰
plusresetminus
اربعین فرصت خوبی برای خدمت خالصانه/اسکان 10 هزار نفر در موکب فاطمه الزهرا(س)
به گزارش بلاغ، محمد حسین طبرستانیدر گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه اربعین یک فریاد رسا و یک رسانه ی بی همتاعاشوراست اظهار کرد: فلسفه وجودی اربعین حسینی امتداد فرهنگ ایثار و شهادت است از این رو جایگاه ویژه ای در میان مومنان و شیعیان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دارد وهیات فاطمه الزهرا شهرستان بابل هم توانسته از سال ۱۳۹۴تا به حال در غالب ستاد پیاده روی اربعین حسینی خدمتگذاری کند.

طبرستانی ادامه داد:این سفر آثار فرهنگی و معنوی بسیاری بویژه در نزدیکی دلهای مسلمانان دارد و باید همه در خدمت به زائران از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

مسئول ستاد پیاده‎روی اربعین راهيان کربلا تصریح کرد: اربعین فرصتی ارزشمند در تقویت ارزش های دینی و اقدامی در تقابل با تهاجم فرهنگی است که باید از این ظرفیت به خوبی بهره برد.

وی بیان داشت:در حال حاضر نقش زیارت اربعین می تواند فرصت خوب فرهنگی ودرمانی و اقتصادی را برای دو کشور به وجود آورد که باید از ظرفیت‌هابه خوبی بهره برد.
 
طبرستانی با تاکید براین موضوع که باواکاووی در دورهای گذشته متوجه شدیم که در سال‌های گذشته با استقبال بی نظیر بانوان در پیاده روی اربعین روبرو بوده ایم اماشرایط بانوان شرایط ایده آل موردنظر این ستادنبوده است بدین منظور امسال اولویت اول را برای خواهران در باشگاه المپیک کربلادر نظر گرفته ایم که امید داریم بتوانیم حق خدمت را به جا بیاوریم.

مسئول اجرایی هیات فاطمه الزهرا شهرستان بابل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خدمات این موکب اظهار کرد: این موکب از ۱۶شهریور تا ۲۷ شهریور پذیرای زائرین حسینی درعراق خواهد بود ودر این راستا اسکان در دوبخش ۵۰۰۰نفر خواهران و۵۰۰۰نفر برادران در این موکب در نظر گرفته شده است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت به زائران خواهند بود.

طبرستانی با تاکید بر این موضوع که علاوه برخدمت رسانی به صورت شبانه‌روز ی این ستاد در صدد است که با مدد از سخنران ومداحان مطرح کشوری وهمچنین عصری با قرآن اوقات فرهنگی مناسبی را برای زائرین اسکان شده در موکب به وجود بیاورد، گفت:مازندران برمدارو مغناطیس اربعین کارکرد اجتماعی خوبی در ارائه خدمات در سال‌های گذشته داشته است وامید داریم در آینده نزدیک با رفع آسیب های موجود سال‌های گذشته بهترین خدمات را به زائرین حسینی ارائه دهیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ارزش زبان و خاموشی در اسلام
چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷
دختر پرحاشیه!
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۶