تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
کد مطلب : ۴۶۳۵۷۹
رئیس پلیس راه مازندران، از آغاز محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه به‌مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی در جاده‌های شمال خبر داد.
۰
plusresetminus
اعمال محدودیت‌ ترافیکی ۶ روزه در محورهای مازندران
به گزارش بلاغ، یدالله جهان‌تاب درباره محدودیت های ترافیکی در محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر تردد عادی و روان در تمامی محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر برقرار است و از لحاظ جوی هم مشکلی نداریم.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در جاده‌های شمال، افزود: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ مرداد ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای یک‌شنبه ۱۶ و دوشنبه ۱۷ مرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۷ مرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب‌ایک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای یک‌شنبه ۱۶ و دوشنبه ۱۷ مرداد ماه از محور هراز ممنوع است.

جهان‌تاب ادامه داد: تردد تمامی تریلرها به‌جز حاملان مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه ۱۳ و دوشنبه ۱۷ مرداد ماه  از مسیر جنوب به شمال محور تهران ـ فیروزکوه ـ قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این محدودیت‌ها براساس شرایط ترافیک خواهد بود، گفت: درصورت وضعیت عادی ترافیک اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه‌های پلیس تاکید کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سناریوهای نامحدود در خدمت جنگ شناختی
شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
مردم و مسئولان! فریضتین را دریابید
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
تضمین آمریکا چه تضمینی دارد؟!
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۶