تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۴۶۳۵۶۸
استاندار مازندران گفت: برآورد اولیه نشان می دهد، سیلاب حدود ۵ هزار میلیارد تومان خسارت اولیه در این بخش به بار آورده است. ‎
۰
plusresetminus
خسارت ۵ هزار میلیارد تومانی سیلاب در بخش مرزن‌آباد
به گزارش بلاغ، سیدمحمود حسینی پور در بازدید از مناطق سیل زده روستای واسپول بخش مرزن آباد با اشاره به اینکه راه های مواصلاتی به تمام روستاهای بخش مرزن آباد بازگشایی شده است، خاطرنشان کرد: مشکلات مخابراتی برخی روستاها مرتفع شد و ۵۰ درصد زیرساخت راه های مواصلاتی که نیاز به یک ماه زمان داشت؛ با کمک قرارگاه سازندگی سپاه کربلا، راهداری و بخش خصوصی بازگشایی شد.

استاندار مازندران گفت: سیل ویرانگر چند روز گذشته موجب قطع ارتباط دسترسی 24 روستای بالادست مرزن‌آباد با مناطق شهری شد و مشکلاتی برای مردم این روستاها بوجود آورد.

وی ادامه داد: امروز موفق شدیم پس از عبور از رودخانه به روستاهای بالادست منطقه برویم و از نزدیک و به صورت میدانی بازدیدی داشته باشیم و با مردم گفتگو کردیم و از شرایط آنها بیشتر با خبر شدیم.

استاندار مازندران، افزود: حجم عملیات بسیار بالا است و مسیر 6 کیلومتری در منطقه سیل‌زده واسپول را در پیش رو داریم که نیازمند زمان است تا بتوانیم هر چه سریع‌تر کار شناسایی مفقودین انجام شود.

وی ادامه داد: برآورد اولیه نشان می دهد، سیلاب حدود ۵ هزار میلیارد تومان خسارت اولیه در این بخش به بار آورده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰