رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبر داد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۴۶۲۷۲۲
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای شمال اجرا می‌شود.
۰
plusresetminus
اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای مازندران
به گزارش بلاغ، محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت ترافیکی و همچنین اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای شمال اظهار کرد: معمولا پایان هفته‌ها شاهد افزایش حجم ترافیک بودیم که معمولا روزهای چهارشنبه در مسیرهای ورودی به اوج خود می‌رسد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۱۰ تیر ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 هاشمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۹ و جمعه ۱۰ تیر ماه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۱۰ تیر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشا) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به اینکه اجرای محدودیت‌ها براساس وضعیت ترافیک خواهد بود، گفت: مسافران و رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت‌های احتمالی موجود در سطح جاده‌ها با شماره تلفن گویای ۱۴۱ و یا سایت WWW.۱۴۱.IRو اپلیکیشن تلفن همراه ۱۴۱ تماس بگیرند.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰