تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰
کد مطلب : ۴۶۲۷۱۳
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از راه‌اندازی و تجهیز پایگاه اطفای حریق میانکاله در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: خرید دو دستگاه پهباد به منظور پایش هوشمند میانکاله نیز در دستور کار قرار دارد.
۰
plusresetminus
راه‌اندازی و تجهیز پایگاه اطفای حریق میانکاله در آینده‌ای نزدیک/خرید دو دستگاه پهباد برای پایش شبه‌جزیره در دست انجام است
عطاءالله کاویان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از راه‌اندازی پایگاه اطفای حریق میانکاله در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی افزود: هم اکنون در حال خریداری تجهیزات برای راه‌اندازی و تجهیز این پایگاه هستیم.

مدیرکل محیط زیست مازندران، خاطرنشان کرد: یک مجموعه قبلی اطفای حریق در میانکاله داشتیم که فاقد تجهیزات و امکانات لازم بود و اکنون در حال تجهیز این پایگاه با امکانات و تجهیزات مطلوبی هستیم.

کاویان ادامه داد: در حال خرید ماشین‌آلاتی نظیر لودر، تراکتور و امکاناتی مثل پمپ آب و سایر ملزومات هستیم.

وی بیان کرد: هم اکنون کارهای اداری قانونی در سامانه در حال انجام است و به‌زودی این پایگاه با تجهیزات مطلوب، راه‌اندازی خواهد شد.

مدیرکل محیط زیست مازندران، تصریح کرد: این تجهیزات از محل اعتبارات مصوب مربوط به سفر رئیس‌جمهور در حال خریداری و تهیه آن هستیم که بخشی از این اعتبارات تخصیص پیدا کرده است و این اقدامات در حال انجام است.

کاویان اعلام کرد: همه برنامه‌هایی که در سفر آیت‌الله رئیسی در قالب توافقنامه‌ها به ما ابلاغ شده است به‌صورت همزمان در دستور کار داریم که برخی از آن‌ها در مرحله ثبت سامانه ستاد جهت خرید و برخی دیگر در دستور کار و مراحل انجام قرار دارد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نامگذاری سال جاری به‌نام دانش‌بنیان، آیا بدنبال هوشمندسازی پایش میانکاله هستید یا خیر؛ تاکید کرد: در لیست خریدهای در حال انجام، دو دستگاه پهباد قرار دارد که در حال انجام است.

مدیرکل محیط زیست مازندران، متذکر شد: در برنامه خرید ما دو دستگاه پهباد نیز قرار دارد که به منظور پایش هوشمند میانکاله مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰