کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرماندار شهرستان نور:

نمایندگی اداره ثبت در بخش بلده راه‌اندازی شود

31 خرداد 1401 ساعت 19:14

فرماندار شهرستان نور گفت: امیدواریم با راه اندازی نمایندگی اداره ثبت در بخش بلده، رضایتمندی مردم افزایش پیدا کند تا ما بتوانیم خدمات بهتر و شایسته را به مردم ارائه کنیم.


به گزارش بلاغ، احمد توکلی در بازدید سرزده از اداره ثبت‌ اسناد و املاک شهرستان نور، با مردم، کارکنان و رئیس اداره گفت وگو کرد و از نزدیک شاهد پاسخگویی کارکنان به ارباب رجوع بود.
 
 
توکلی اظهارکرد: در شهرستان نور به علت گستردگی  و برخورداری از موضوع سند تعداد زیادی از مردم به این اداره مراجعه می‌کنند.
 
وی با اشاره به اداره ثبت‌ اسناد و املاک در نور و بخش چمستان خاطرنشان‌کرد: با توجه به اینکه این اداره  در نور به غیر از چمستان باید پاسخگوی افراد از بخش بلده، رویان، ایزدشهر و نور باشد، نیاز به دو برابر نیروی موجود دارد.

فرماندار نور با اشاره به ضرورت تمرکز و دقت بالا در کار ثبت تأکیدکرد: قیمت اراضی به ویژه در شهرهای ساحلی بسیار بالاست و یک اشتباه کوچک در کمترین متراژ زمین، سبب ضرر مالی زیادی برای افراد می‌شود.
 
این مسئول اضافه کرد: حفاظت از حقوق مردم، نیاز به دقت و حساسیت بالا و کمبود نیرو، سبب طولانی شدن زمان کار در این اداره می‌شود.
 
توکلی با اشاره به مذاکره تلفنی با معاون مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران برای جذب نیرو در شهرستان افزود: امیدواریم با فعالیت بیشتر این اداره در نور، حمایت اداره کل ثبت‌ اسناد و املاک مازندران و راه اندازی نمایندگی اداره ثبت در بخش بلده، رضایتمندی مردم افزایش پیدا کند و ما بتوانیم خدمات بهتر و شایسته را به مردم شهرستان ارائه دهیم.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 462559

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/462559/نمایندگی-اداره-ثبت-بخش-بلده-راه-اندازی-شود

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com