تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
کد مطلب : ۴۶۲۵۰۹
جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از آغاز به کار قرارگاه فرهنگی، اجتماعی پلیس در طرح سالم سازی دریا از امروز 29 خردادماه در 3 استان شمالی کشور خبر داد.
۰
plusresetminus
برخورد قاطعانه پلیس با هنجارشکنان در سواحل/قرارگاه پلیس در طرح سالم‌سازی دریا آغاز به‌کار کرد
 سردار "قاسم رضایی" در حاشیه جلسه قرارگاه فرهنگی، اجتماعی پلیس در طرح سالم سازی دریا در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان رامسر با اعلام آغاز به کار قرارگاه فرهنگی، اجتماعی پلیس در طرح سالم سازی دریا از امروز 29 خردادماه در 3 استان شمالی کشور ، گفت: خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از زیبایی های جهان در استان های شمالی کشور قرار دارد و زبانزد جهانیان است، تصریح کرد: سواحل زیبای دریا و تفرجگاه ها باعث شده تا گردشگران از اقصی نقاط کشور و حتی کشورهای دنیا به این نقطه از کشور عزیزمان ایران سفر کنند تا از طبیعت بکر و زیبای آن بهره مند شوند .

جانشین فراجا اظهار کرد:مردم شریف این 3 استان شمالی (مازندران، گیلان و گلستان) بیش از 23 هزار شهید تقدیم انقلاب کردند، مردمی شریف، گردشگر پذیر و مهمان دوست که انتظار ما از مسافران و گردشگران، رعایت هنجارهای اجتماعی است.

وی ابراز امیدواری کرد، عموم مردم این هنجارها را رعایت می کنند اما اندک افرادی نیز هستند که با قانون گریزی و عدم رعایت هنجارها موجبات آزرده خاطر شدن مردم شریف این استان ها را فراهم می کنند .

سردار رضایی با بیان اینکه ما در لباس مقدس انتظامی، خدمتگزار مردم هستیم، تاکید کرد: با کسانی که بخواهند با هنجارشکنی، سبب آزرده خاطر شدن مردم شریف و ولایتمدار این استان ها را فراهم کنند، برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی طبیعت زیبا با رعایت الزامات اجتماعی و قوانین و مقررات مربوط به آن را بهترین مکان برای آرامش و آسایش خاطر مردم دانست و افزود: تصمیم ریاست جمهوری در خصوص آزاد سازی سواحل دریا و در اختیار قرار دادن آن کار بسیار عالی بود تا مردم بتوانند به طور سالم از سواحل دریا استفاده بهینه کنند.

جانشین فراجا در پایان با تاکید بر اینکه پلیس ملکف است با هنجارشکنان قاطعانه برخورد کند از آغاز فعالیت قرارگاه فرهنگی، اجتماعی پلیس در طرح سالم سازی دریا از امروز 29 خردادماه خبر داد .
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين